Ovulasyon testi ve gebelik var mı?

ogretmen3557

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
30
22
28
Kızlar merhaba bana bu konuda tecrübeleriniz varsa yardım eder misiniz ??? ben geçen sene 29 Ekim de tüp bebekle hamile kaldığım 7 haftalık bebeğimi kaybettim 😔ve 3 yıllık evliyim pcos var.😵‍💫 Bu ay ovulasyon testine başladım ve soğan kürü uyguladım 2 ay adet olamamıştım ilk tarlusal ile 27 ağustosta 3 gün az az kana geldi sonra bıtti 5 eylülde s soğan kürüne başladım 9 eylülde 2. Adetimi oldum ama baya bir pıhtı kan ile içim temızlendı devam edemedim çok fazla kan kaybettim 😬16 eylülde adet bitince ilişki yaşadık eşimle ve dün bugün 18 -19 eylülde ovulasyon testlerim kop koyu çıktı iki gün üst üste yumurtlama olur mu ?? İlk kez böyle görüyorum Gebelik testi yaptım ama negatif sızce beklemeli miyim gebelık testini ilk çiş ile yapmadım sol kasığımda batma ve ara ara sancı oluyor 4gün oldu karnım ve göğüslerimde şişkinlik var ve çok sık idrara çıkma ihtiyacı var

Eklentiler

• A61FFC0D-370C-470A-88BC-CAB90BB0CC68.jpeg
    A61FFC0D-370C-470A-88BC-CAB90BB0CC68.jpeg
    107,3 KB · Görüntüleme: 473
  • 4C3D1CA7-7B4C-4D14-9BB8-CDEE0B0F219A.jpeg
    4C3D1CA7-7B4C-4D14-9BB8-CDEE0B0F219A.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 489
Canım tekrar ovülasyon testi yapsaydın aynı idrarla. İlk defa görüyorum t cden bu kadar koyu şekilde. C çok silik olduğu için test bozuk derdim ama yukarıda biri daha yazmış. Çok merak ettim. Kaç gün geçti yumurtlama üstünden bi kan versen keşke inşallah çıkar 🙏🏻
canım yumurtlamayı açıkcası takip etmedim yumurtlama uygulamada 5 ekim olarak gözüküyor şuan 6 gün kaldı regliye test sipraiş verdim yarın elimde olur buyuk ihtimalle yapıcam inşallah vardır cok istiyorum ama bilmiyorum ümidimde yok

canım yumurtlamayı açıkcası takip etmedim yumurtlama uygulamada 5 ekim olarak gözüküyor şuan 6 gün kaldı regliye test sipraiş verdim yarın elimde olur buyuk ihtimalle yapıcam inşallah vardır cok istiyorum ama bilmiyorum ümidimde yok
Niye ümidin yok kuzum hamilesindir inşallah niye öyle dedin. Daha erken değil mi test için. Beklesen biraz çıkmaz şimdi

erken gebelik testi aldım canım 5 gün kalmış oluyor merak ettim açıkcası siz böyle konusunca aklımda yoktu :) 2 gün üst üste bu şekilde çıktı 3.gün normale döndü ovülasyon
Ovülasyonda anlaşılıyor diyenler oluyor ama yine araştırınca kesin olmadığını düşündüm. O yüzden bu noktadan sonra ovülasyon testi yapma bence. Gebelik testini de en erken bat 3 kala yap. Ki o bile kesin değil. Negatif görürsen adete kadar bekle o zaman kesin olur. Moral bozmadan ovülasyon testine devam edersin. Biraz zor bir yol bu maalesef hemen olmuyor 😕

Ovülasyonda anlaşılıyor diyenler oluyor ama yine araştırınca kesin olmadığını düşündüm. O yüzden bu noktadan sonra ovülasyon testi yapma bence. Gebelik testini de en erken bat 3 kala yap. Ki o bile kesin değil. Negatif görürsen adete kadar bekle o zaman kesin olur. Moral bozmadan ovülasyon testine devam edersin. Biraz zor bir yol bu maalesef hemen olmuyor 😕
Doğru diyosun canım benim çok sabır gerektiren bi dönem insan isteyince vakitte geçmiyor bakalım bekliycem hayırlısıyla rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin hepimiz hamile kalalım en kısa zamanda

Doğru diyosun canım benim çok sabır gerektiren bi dönem insan isteyince vakitte geçmiyor bakalım bekliycem hayırlısıyla rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin hepimiz hamile kalalım en kısa zamanda
İnşallah canım. Plan yapmaya başlayınca ilk ayda da olabilir aylar sonra da olabilir. Tamamen nasip ☺️ Yalnız hissetme kendini hepimizin duası aynı 🥰

Canım tekrar ovülasyon testi yapsaydın aynı idrarla. İlk defa görüyorum t cden bu kadar koyu şekilde. C çok silik olduğu için test bozuk derdim ama yukarıda biri daha yazmış. Çok merak ettim. Kaç gün geçti yumurtlama üstünden bi kan versen keşke inşallah çıkar 🙏🏻
bugun test yaptm 5 gün var ekren gebelik testi koskacamm negatif malesef biliyordum

Eklentiler

• 20221014_161818.jpg
    20221014_161818.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 152
X