Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

İnsallah canm bnde beklyrm guzel haber ama korkyrm kendmide cok umutlandrmyrm daha 2.ayim diyorm olmazsa uzulmeyim diye kendmi bi taraftan teselli ediyorum son 10 gun :) keske bi hafta hemen gecse
Ben de ilk ay çok umutlanmıştım bu ay o kadar umutlanmadım o kadar da üzülmedim. Çok kaptırmamak lazım sonra insan ister istemez stresleniyo

Canım ben çift çizgiyi gördüğüm günden itibaren 14. Gün oldum adetimi. Bence sende 9 unda olursun gibi ki inşallah olmaz da bebişimiz gelir bu arada benim yaptığım bi hata ben çift çizgiyi biraz belirgin ilk 14 ünde gördüm değerlendirdim spnra 17 sine kadar testte yapmadım değerlendirmedim de 17 sinde yaptım hala çift çizgi sonra bidaha yine yapmadım 20 sinde yaptım o zaman en koyuydu o günü de değerlendirdim. Acıkcası ben testi çifr çizgiyi görünce bırakıyoruz sanmıştım çok eksik okumusum

Aynen canim bnada oyle geliyo gbi ama ins vardr bebis bu kasik agrisi beni adet olacam dye dusunduruyo. Yaa senin dogurgan donemin uzun mu surdu acaba keske ertesi gunu flnda degerlendrseydin gerci nasip arkadasm koyu oldgun gun degilde siliklesince yapmis suan hamile olacagi varsa 1 kereden de olur. Ben 16.gunde silik gordum sonra 3 gun ust uste koyulasti ve o 2 gunu degerlendrdm bi de ertesi gunu sonra cizgi siliklesmeye basladi 2 kere dha yaptm iyice silikti czgi catlama donemini iyi degerlndrdm ama umutlu deglm niyeyse

Ya hiç aklıma gelmedi tekrar bakmak. Umudunu kaybetme canım nasipte varsa biz ne hissetsekte boş

Aynen canim erken dha bence bu ay da husran adet olacm gbi hissedyrm
Benmde icimde hem umut hem de umutsuzluk var cok karisik seyler hissrdyrm bugunu de saymyrm 9 gun sonra artk ne oldgu belli olur aslnda olmazsa doktra gtmeyi dusnuyrm ama dogudayiz gorev dolasiyla doktor yok dogrunduzgunnhastanenyok

Aynen canim erken dha bence bu ay da husran adet olacm gbi hissedyrm
Benmde icimde hem umut hem de umutsuzluk var cok karisik seyler hissrdyrm bugunu de saymyrm 9 gun sonra artk ne oldgu belli olur aslnda olmazsa doktra gtmeyi dusnuyrm ama dogudayiz gorev dolasiyla doktor yok dogrunduzgunnhastanenyok

Esim bile merak edyrm bende diyo o bile gizli gizli merak ediyo oda heveslniyo 2 mizde birbrmze caktrmadan gergin bi sekilde bekliyoruz zor oluyo ya
Ben de ilk ay çok umutlanmıştım bu ay o kadar umutlanmadım o kadar da üzülmedim. Çok kaptırmamak lazım sonra insan ister istemez stresleniyo
rm

Tatlımm görmedim mesajını kusura bakma çizgiler aynı koyulukta olması lazım senin nasıl çıktı

Merhaba kızlar aranızda yeniyim. Ovu testini burdan öğrenip aldım. Testlerime bakar misiniz yumurtlama dün mü gerçekleşmiş? ? 14 yazan bugünün dune gore daha silik. Hangi gunler degerlendirilmeli yardimci olursaniz sevinirim.

C

canm senin 13.nde ovulasyon baslamis bnce bazen bi iki gun ust uste koyu cikabliyomus bugunu mutlka degerlendir
Saol cnm. Bugün ve yarını degerlendirmek gerek o zamn. Ama cok şaşırdım testten once hesaplamalarima gore 7 sinde yumurtlamanin olacağını dusunuyodum demekki o hesaplamalar tutmuyo. Iyi ki test almışım

Doguda olmak da cok zor ya allah yardmcin olsun canim. Benim 11 bat ama 9 10 gbi gelir ama ins gelmez yaa bebis olur ben farknda olmadan umutlanmaya baslamisim rabbim yuzumuzu guldursun hepimizin

Esim bile merak edyrm bende diyo o bile gizli gizli merak ediyo oda heveslniyo 2 mizde birbrmze caktrmadan gergin bi sekilde bekliyoruz zor oluyo ya

rm
Aynen canım. Ben daha çok belli ediyodum bu bekleyişi kan da olumsuz sonuç alınca daha yeni bugün kendine geldi eşim benden daha çok üzüldüm bende onu öyle görünce üzüldüm strese girdim

Bende aldım test. 2 Ay once 9 aylık oglumu kaybettim. Yeniden anne olmak acimi biraz olsun hafifletecek diye umuyorum. Pazartesi elimde olur sanirim. Görüşmek üzere arkadaşlar.

Bende aldım test. 2 Ay once 9 aylık oglumu kaybettim. Yeniden anne olmak acimi biraz olsun hafifletecek diye umuyorum. Pazartesi elimde olur sanirim. Görüşmek üzere arkadaşlar.
Canm basin sagolsun cok zordur eminim Allah sabir versin..insallah hemen olur onunla birliktenacin hafifler

Canım sabah 11 de uyanmıştım ilk idrarla yapmadım 2 inci idrarla yapmıştım 8 de bi kalkıp gittim lavaboya 11 de kalktığım da testi yaptım 2inci idrarla birşey yiyip içmemiştim sonra aynı idrarla hcg yaptım ovalasyon pozitif olunca az mı kaldı adetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…