Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Bu gece mi iliski olmali sence canim? Ben bu gece bir de yarin denemeyi düşünüyorum.
Evet yarın da yap testini. Ovülasyon 3-4 gün sürer. 1 gün öncesi ovülasyon günü 1 gün sonrası. Bu üç gün hamile kalma olasılığının en yüksek günleridir

Evet yarın da yap testini. Ovülasyon 3-4 gün sürer. 1 gün öncesi ovülasyon günü 1 gün sonrası. Bu üç gün hamile kalma olasılığının en yüksek günleridir
Yani 3 gun üst üste iliski mi olmali diyorsun? Bugun cift koyulukta cizgileri yakaladim.

İyi akşamlar kızlar ben 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama malesef hamile kalamadım bu ay ovulasyon testi aldım benim adet döngüm çok düzensiz pko var işe yarar mı test bilmiyorum ama deneyeceğim ben test yapmaya adetin kaçıncı günü başlamalıyım bilgi verir misiniz?

İyi akşamlar kızlar ben 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama malesef hamile kalamadım bu ay ovulasyon testi aldım benim adet döngüm çok düzensiz pko var işe yarar mı test bilmiyorum ama deneyeceğim ben test yapmaya adetin kaçıncı günü başlamalıyım bilgi verir misiniz?
Ovülasyon dönemin belli olmuyorsa adet bitiminden itibaren her gün yap. Ben internetten 40 adedini 45 tl ye almıştım. Her gün yapıyordum.

Kızlar ben adet oldum :işsiz:. Ovulasyon tarihinden tam 14 gün sonra. Bat tarihlerinizi ona göre belirleyin

Ovülasyon dönemin belli olmuyorsa adet bitiminden itibaren her gün yap. Ben internetten 40 adedini 45 tl ye almıştım. Her gün yapıyordum.
Canim ben bu sabah da test yaptim yine koyu cikti. 17 yazanlar bugun yaptim bir sey yazmayanlar dun yaptigim bir bakar misin? Gece 3 te iliski oldu. Simdi ne yapacagim neden bu gunde koyu cikti acaba?

20170203_121233.jpg
20170203_121037.jpg

16. Gun yani dunkuler de asagida

20170202_114014.jpg
20170202_113958.jpg

Yine pozitif dün yumurtlamaya başladın bugün de yumurtlama devam yarın da olur. Kaç gün var adetine?
Tahminen 17 subat yani 14 gun var. Bugun de iliski olmali mi? Gece 3 te oldu o zaman pespese devam ediyorum. Umarim sperm kaliteleri dusmez.

Bende bu ay ovulasyon testi yaptm kizlar 26 27 28 cift czgyi yakaladim ve degerlndirdim 26 27 ve 29 iliski oldu bkalim beklmedeym bat 11 subat ama 1 2 gun erken oluyor son 3 aydir bu ay nasil olacak beklemedym ins tutmustur ama belimde karnimda sizilar var arada adet olacakmsm gbi geliyo siz ne durumdasinz

Bende bu ay ovulasyon testi yaptm kizlar 26 27 28 cift czgyi yakaladim ve degerlndirdim 26 27 ve 29 iliski oldu bkalim beklmedeym bat 11 subat ama 1 2 gun erken oluyor son 3 aydir bu ay nasil olacak beklemedym ins tutmustur ama belimde karnimda sizilar var arada adet olacakmsm gbi geliyo siz ne durumdasinz
Canm belirtiler icin erken gbi bilmiyorum ama benmde bat 14 subat ikimizde beklemdeyiz galiba

X