Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Canm bak buda benm kasim ayindaki hamilelik testim cekmisim kalmis oyle telefonda gecen gordum esime gosterdim ben bosa umitlenmemistm diye cizgi yok ki diyo hala insalah bu ay olur da bende cok mutlu olurum
canım silik te olsa çizgi var gecikmen olmuş muydu o ay

Pozitif canım.
Bu arada kızlar ben ovülasyon testiyle hamile kaldım. Hatta gebeliğimi bile ovülasyon testiyle öğrendim. Şimdi çok şükür oğluşum 17 aylık oldu. Aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz resmen ovü testinde hamilelik tekniklerinde Master yaptım:KK48: araştırmalarım ve Allah'ın da yardımıyla 3. ayın sonunda hamile kalmıştım. Darısı başınıza.
Allah bagislasn yavrunuzu size bnde ymurtlama donemimi yeni bitirdim 13 gun sonra neler oldgnu ogrenirim artik insallah saglikla hayrlisyla olmstr diye dua edyrm..elimde 2 tane ovulasyon testi kaldi ne zaman yapsam fikir verr sizce sizin ovulasyon ne zmn pozitif olmustu yumurtlamadan sonra

Allah bagislasn yavrunuzu size bnde ymurtlama donemimi yeni bitirdim 13 gun sonra neler oldgnu ogrenirim artik insallah saglikla hayrlisyla olmstr diye dua edyrm..elimde 2 tane ovulasyon testi kaldi ne zaman yapsam fikir verr sizce sizin ovulasyon ne zmn pozitif olmustu yumurtlamadan sonra
Gebeliğimi öğrendiğimde adetime 5-6 gün vardı. Yani en erken gebelik testi aslında ovülasyon testi oluyor.

Malesef canm agrili bi sekilde gununde adet olmustum buda gunumden 2 gun onceydi bu ay tamolarak poztifi gorurum insallah
belki de kimyasal gecirdin bariz gozukuyo cizgin insallah canim ilk ogrenince hep silik cikiyo canim adetin gectikten sonra koyu cikiyo gebelik testleri

Gebeliğimi öğrendiğimde adetime 5-6 gün vardı. Yani en erken gebelik testi aslında ovülasyon testi oluyor.
ben de senin gibi canim 5 gun once ogrendim adete 5 gun vardi ovalasyon testi kizarinca hemen gebelik testi yaptim silik cikti sevindim :) rabbim isteyen herkeze nasip etsin

Yap yap çıkar. Baktım pozitif hemen gidip erken gebelik testi de yapmıştım. O da pozitif çıkmıştı. Ertesi gün bhcg 201 çıkmıştı. Adetim 5 ocaktı ben 30 Aralık'ta pozitif çıkmıştı.
Yumurtlamadan kaç gün sonra yapmıştın ovulasyon testini tekrar

Adetime 5-6 gün kala yapmıştım. 5 Ocak'ta adet tarihimdi 30 Aralık'ta kabak gibiydi. Hatta 28 Aralık'ta da çıkmıştı.
Canım merak ettiğim yumurtlama zamanı ovulasyon testinde pozitif görüp ilişki olduktanda kaç gün sonra ya da şöyle sorayım kaç günde bir regli oluyosun( bu sorular hep sabırsızlıktan kusura bakmayın nolur☺

Canım merak ettiğim yumurtlama zamanı ovulasyon testinde pozitif görüp ilişki olduktanda kaç gün sonra ya da şöyle sorayım kaç günde bir regli oluyosun( bu sorular hep sabırsızlıktan kusura bakmayın nolur☺
Canm bnce yumurtlmadan en az bi 10 gun sonra cunku 14 gun sonra adet oluyrz 10.gun 4 gun kalmis oluyo zaten onlarda 5 gun falan kala gormusler pozitifi

Bu arada sende mi regl bekliyosun insallah olmayiz ikimizde hamileyizdir :)

27 ocak yumurtala günümdü de şimdiden sabırsızlandım . 10. Ayım.inşallah bu ay hamile kalırızz canım ya

Pozitif canım.
Bu arada kızlar ben ovülasyon testiyle hamile kaldım. Hatta gebeliğimi bile ovülasyon testiyle öğrendim. Şimdi çok şükür oğluşum 17 aylık oldu. Aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz resmen ovü testinde hamilelik tekniklerinde Master yaptım:KK48: araştırmalarım ve Allah'ın da yardımıyla 3. ayın sonunda hamile kalmıştım. Darısı başınıza.
Bu gece mi iliski olmali sence canim? Ben bu gece bir de yarin denemeyi düşünüyorum.

X