Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Cnm beni. 3 çizginin de en koyu oldugu tek gün 13 uydu daha sonra zamanla siliklesti ama kıvamlı akıntı hala devam ediyo acaba hala yumurtlama gerceklesmedi mi?? Bugünü de değerlendirdikten sonra ara vericem insaallah tutar :dua: bebis icin de yakinlasmaktan korkma dogru pozisyonda oldugu sürece hic bi sıkıntı olmaz :KK23:
sağol canım doktorla da konuscam bu konuyu esim çok korkuyo birşey olur diye bugünü de degerlendir sonra beklemeye cekil canım benim 2 gün de koyuydu 15inci gün seninkinden koyuydu 16 da böyleydi degisiyo ama kimi 3 gün görüyo koyu kimi 1 gun

sağol canım doktorla da konuscam bu konuyu esim çok korkuyo birşey olur diye bugünü de degerlendir sonra beklemeye cekil canım benim 2 gün de koyuydu 15inci gün seninkinden koyuydu 16 da böyleydi degisiyo ama kimi 3 gün görüyo koyu kimi 1 gun
Saol cnm öyle yapicam artık. Benim bi oglusum var doktorumuz sıkıntı olmaz demesine ragmen ilk 3 ay cesaret edemedik daha sonra oldu :oops:

Saol cnm öyle yapicam artık. Benim bi oglusum var doktorumuz sıkıntı olmaz demesine ragmen ilk 3 ay cesaret edemedik daha sonra oldu :oops:
insan korkuyo ya biz de öyleyiz 8 haftalık simdi sanırım 12 haftadan sonra anca 3 ay dolunca mi rahat edicez bilemiyorum doğum dan da korkuyorum ama çok istiyorum Allah kucağımıza almayı nasip etsin aklım cikiyo doğumdan ama herkez nasıl doğum yapıyosa olucak bi sekil de diyorum

Gh
insan korkuyo ya biz de öyleyiz 8 haftalık simdi sanırım 12 haftadan sonra anca 3 ay dolunca mi rahat edicez bilemiyorum doğum dan da korkuyorum ama çok istiyorum Allah kucağımıza almayı nasip etsin aklım cikiyo doğumdan ama herkez nasıl doğum yapıyosa olucak bi sekil de diyorum
O korku tüm hamile kadinda oluyodur emin ol. Sen düşünme hamileliginin tadını çıkar. Allah hayırlı, sagliklik bir çocuk nasip eder insaallah...

Kizlar ben ovulasyon testi kullandim ama bilen arkadaslar beni bir aydinlatabilir mi ilk kez kullandim bu ay 28 ocakta cift cizgiyi yakaladim 26 27 28 i degerlendirdik 28 aksami tekrar silinmeye basladi aksami da degerlendirdik biraktik ama benim uzayan yumurtlama akintim cift cizgi gordukten iki gun sonrasinda geldi o akintidan iki gun sonrada beyaz bir akinti afedersiniz ic camasirimi tamamen doldurmus simdi goguslerim cok hassas ama yumurtlama cift cizgiye gore mi akintiya gore mi kafam cok karisik keske iki gun daha degerlendirseydik

Gh

O korku tüm hamile kadinda oluyodur emin ol. Sen düşünme hamileliginin tadını çıkar. Allah hayırlı, sagliklik bir çocuk nasip eder insaallah...
amin canım inşallah Allah bütün isteyen bekleyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu

IMG_0736.JPG
Kızlar benim testlere bir bakar mısınız ilk ayım o yüzden tecrübem yok ama daha zaman var sanki ne dersiniz?

Yavaş yavaş gün gün koyulaşıyor mu canım yoksa silik gidip birden mi koyu çıkıyor ?
Canm benmki yumurtalamadan bi gun oncesine kadar ortalama ayni siliklikte cikmisti bi gun oncesinde daha belirgindi ama yinede ayni koyulukta olmadigi icin pozitif degildi sonraki gun aniden 2 cizgide koyu bi sekilde cikti zaten

hiç sitrese girme canım rahat ol çok da düşünme gerildikçe olmuyo düşünmeden akışına bırak olacak Allah ın izniyle hayırlı zamanda olsun inşallah
Amin canım bende biraz daha rahatım artık çok takmıyorum bide ara vericez hayırlısı artık

Canm benmki yumurtalamadan bi gun oncesine kadar ortalama ayni siliklikte cikmisti bi gun oncesinde daha belirgindi ama yinede ayni koyulukta olmadigi icin pozitif degildi sonraki gun aniden 2 cizgide koyu bi sekilde cikti zaten
İnşallah bende koyu çizgiler görürüm canım yumurtam olmayacak diye çok korkuyorum:KK43: teşekkür ederim cevap verdiğin için

Amin canım bende biraz daha rahatım artık çok takmıyorum bide ara vericez hayırlısı artık
canım hic ara verme korunma rahmin anca alıştı belki de bu arada esin de de sende de birşey yok inşallah kendinde bi sorun var gibi düşünme duanı et ilişki ne de devam et soğan suyu ben de içmişti m kimyasal gebelikten sonra yemeklik soğanı 4 e bölüp 2 su bardağı suda 5 dk kaynatıp kapatıyorsun soğanlar yumuşuyor zaten onları çıkarıp suyunu iciyorsun ayni antibiyotik gibi sapsarı suyu çıkıyor rahim de kist miyom iltihap ne varsa söküp atıyormuş adetten sonra 15 gün iciceksin fazlasi da rahmi inceliyormuş 15 den fazla yapmayın diyorlar

X