Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Bende aldım test. 2 Ay once 9 aylık oglumu kaybettim. Yeniden anne olmak acimi biraz olsun hafifletecek diye umuyorum. Pazartesi elimde olur sanirim. Görüşmek üzere arkadaşlar.
Başın saolsun cnm... Allah sabır versin umarım en kısa zamanda hepimiz müjdeli haberi aliriz

Aynen canım. Ben daha çok belli ediyodum bu bekleyişi kan da olumsuz sonuç alınca daha yeni bugün kendine geldi eşim benden daha çok üzüldüm bende onu öyle görünce üzüldüm strese girdim
hiç sitrese girme canım rahat ol çok da düşünme gerildikçe olmuyo düşünmeden akışına bırak olacak Allah ın izniyle hayırlı zamanda olsun inşallah

yazıları okuyodum gördüm 13 gün pozitif olmuş testin 13 14 15 günler riskli günlerinmiş olması için ben yeni gördüm :)
Saol tatlim. 13-14 degerlendirildi bugünü de degerlendirdikten sonra bi daha degerlendirmeye devam etmeye gerek var mı? ? Bi de bu testi kacinci güne kadar yapmaya devam etmeliyim??? Kafamda deli sorular :KK58:

Canım sabah 11 de uyanmıştım ilk idrarla yapmadım 2 inci idrarla yapmıştım 8 de bi kalkıp gittim lavaboya 11 de kalktığım da testi yaptım 2inci idrarla birşey yiyip içmemiştim sonra aynı idrarla hcg yaptım ovalasyon pozitif olunca az mı kaldı adetine
9 gun kaldi canm bnde 5 gun sonra falan yapmayi dusunuyrm cikmazsa kesinlikle hamilelik yok mu demektir acaba korkuyrm da bi taraftan

Arkadaşlar merhaba 2-3 gündür ovülosyon testi yapıyordum hayalet gibi çizgi vardı bugün yaptığım böyle yumurtlama için tam ikisininde aynı olması gerekiyormuş galiba bu bendeki çıkan yavaş yavaş yumurtlamanın başladığı anlamamı geliyor bakarmısın bir

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 107
Seninle yumurtlama donemimiz hemen hemen ayni gibi 1-2 gün oynuyor. Dun testin siliklesti mi cnm ne durumdasin??:110:
Canim o testi koyduktan sonra aksam bidaha yaptim aksam siliklesmisti. Dun sabah yaptığımda silikti. Catladi benimki yani :) 3 gun ust uste degerlendirdik. Ben elimden geleni yaptim gerisi Allah'tan artik :)

Bide dunden beri belim sanki adet olcakmis gbi agriyo sanirim tutmadi :KK1:
tutma di diye düşünme daha çok erken 6 gün geçsin dene yumurtlamadan sonra 10 gün geçmiş olsun inşallah vardır bebiş çıkmazsa da adet 1 2 gün kala bi daha dene yoksa da yoktur silik mi belirgin mi duruma göre değişir canım inşallah hamilesindir

Saol tatlim. 13-14 degerlendirildi bugünü de degerlendirdikten sonra bi daha degerlendirmeye devam etmeye gerek var mı? ? Bi de bu testi kacinci güne kadar yapmaya devam etmeliyim??? Kafamda deli sorular :KK58:
sana kalmış canım yapa da bilirsin yapmayada bilirsin ben 13 15 16 değerlendirdim 16 önemsemedim öyle kalktım duş aldım 13 15 önemliydi 13 14 koyuydu 15 de koyuydu ama diğerleri ne nazaran silikti oldu çok şükür her gün yapmaktansa 1 gün durup 1 gün yapmak daha iyi bence sperm kalitesi açısından bi de insan zorunlu gibi oluyo her gün isteyerek yapmak da önemli bence ödev gibi değil de bu arada 15 i sabah yaptığımız için 16 sı gece oldu zaten önemsemedim spontan gelişti öyle :) bi daha da yapmadık esim olduysa zarar görmesin dedi hep uzak durdu hissetmiş gibi olduğunu öğrenince de hic yakinlasmadi odur budur hic yakinlasmadi bebiş var diye :)

sana kalmış canım yapa da bilirsin yapmayada bilirsin ben 13 15 16 değerlendirdim 16 önemsemedim öyle kalktım duş aldım 13 15 önemliydi 13 14 koyuydu 15 de koyuydu ama diğerleri ne nazaran silikti oldu çok şükür her gün yapmaktansa 1 gün durup 1 gün yapmak daha iyi bence sperm kalitesi açısından bi de insan zorunlu gibi oluyo her gün isteyerek yapmak da önemli bence ödev gibi değil de bu arada 15 i sabah yaptığımız için 16 sı gece oldu zaten önemsemedim spontan gelişti öyle :) bi daha da yapmadık esim olduysa zarar görmesin dedi hep uzak durdu hissetmiş gibi olduğunu öğrenince de hic yakinlasmadi odur budur hic yakinlasmadi bebiş var diye :)
Canim benim testlerimde de 16 17 sabahi koyuydu. 17 si aksami siliklesti. 18 i sabahi da digerlerine göre silikti. 16 17 yi degerlendirdik. 18 i de degerlendirdik ama cok yatamadim 10 dakika kadar yattim sonra dus aldim. Umarim tutmustur :)

Canim benim testlerimde de 16 17 sabahi koyuydu. 17 si aksami siliklesti. 18 i sabahi da digerlerine göre silikti. 16 17 yi degerlendirdik. 18 i de degerlendirdik ama cok yatamadim 10 dakika kadar yattim sonra dus aldim. Umarim tutmustur :)
inşallah canım tutmuştur simdi lavaboya giderken falan beyaz uzayan akıntı falan fark edersen birşeyler var demektir ben de çok olmuştu yumurtlama günün de ki gibi

inşallah canım tutmuştur simdi lavaboya giderken falan beyaz uzayan akıntı falan fark edersen birşeyler var demektir ben de çok olmuştu yumurtlama günün de ki gibi
Canim bugun 19. Gun yani daha cok yeni tuttuysa da, senin o akinti hemen mi gelmeye başladı? Regl gunume daha 12 gun var.

sana kalmış canım yapa da bilirsin yapmayada bilirsin ben 13 15 16 değerlendirdim 16 önemsemedim öyle kalktım duş aldım 13 15 önemliydi 13 14 koyuydu 15 de koyuydu ama diğerleri ne nazaran silikt

i oldu çok şükür her gün yapmaktansa 1 gün durup 1 gün yapmak daha iyi bence sperm kalitesi açısından bi de insan zorunlu gibi oluyo her gün isteyerek yapmak da önemli bence ödev gibi değil de bu arada 15 i sabah yaptığımız için 16 sı gece oldu zaten önemsemedim spontan gelişti öyle :) bi daha da yapmadık esim olduysa zarar görmesin dedi hep uzak durdu hissetmiş gibi olduğunu öğrenince de hic yakinlasmadi odur budur hic yakinlasmadi bebiş var diye :)
Cnm beni. 3 çizginin de en koyu oldugu tek gün 13 uydu daha sonra zamanla siliklesti ama kıvamlı akıntı hala devam ediyo acaba hala yumurtlama gerceklesmedi mi?? Bugünü de değerlendirdikten sonra ara vericem insaallah tutar :dua: bebis icin de yakinlasmaktan korkma dogru pozisyonda oldugu sürece hic bi sıkıntı olmaz :KK23:

Cnm beni. 3 çizginin de en koyu oldugu tek gün 13 uydu daha sonra zamanla siliklesti ama kıvamlı akıntı hala devam ediyo acaba hala yumurtlama gerceklesmedi mi?? Bugünü de değerlendirdikten sonra ara vericem insaallah tutar :dua: bebis icin de yakinlasmaktan korkma dogru pozisyonda oldugu sürece hic bi sıkıntı olmaz :KK23:
2 cizginin de yazacaktim yanlis oldu. Bugun ki testim de böyle
20170205_152727-1.jpg

Kızlar bende soğan kuru ve ovulasyon testi ile hamile kaldım. Sorularınız varsa yardımcı olurum. Şuan kızım iki aylık :)

Canim o testi koyduktan sonra aksam bidaha yaptim aksam siliklesmisti. Dun sabah yaptığımda silikti. Catladi benimki yani :) 3 gun ust uste degerlendirdik. Ben elimden geleni yaptim gerisi Allah'tan artik :)
Anladım cnm beni 13.gun yani cuma en koyuyu yakaladım daha sonra siliklesti. Sanırım sen de benden 1 gün once yakaladin. Umarım ikimizin ki de tutar :dua:

X