Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Canm seninkinen net 26 sinda olmus bence persembe yani cumayida degerlendirdiysen gayet iyi esinde sperm sorunu yoksa bugun aksam yada yarin sabah erken saatleride degerlendir ve beklemeye birak :)
Sperm sonucu gayet iyi canim bi sorun yok prsmbe ve cuma degerlendi yarin aksama bi degerlendrme sart :) beklemeye birakcam sonra ins olur rabbim isteyen herkese nasip etsn

Benimde bunca sene düzenli yumurtlayıp benek istediğin 2. Ayı geç yumurtlamama ne demeli
yumurtlama her ay ayni tarihte de olmuyo canım mesela incir suyu içtiğimde 9 uncu günü yumurtladigimi biliyorum ben bazen 14 bazen 13 günde yani ovulasyon testi olmasa tam anlayamazsın garip birşey

yumurtlama her ay ayni tarihte de olmuyo canım mesela incir suyu içtiğimde 9 uncu günü yumurtladigimi biliyorum ben bazen 14 bazen 13 günde yani ovulasyon testi olmasa tam anlayamazsın garip birşey
Aynen öyle ama geç yumurtlamak tuhafıma gitti 20. Gün

Kızlar merhaba dün öğrendim hamileyimm Allah herkese nasip etsin inşallah. Yumurtlama testiyle hamile kalanlardanım bende.

Kızlar merhaba dün öğrendim hamileyimm Allah herkese nasip etsin inşallah. Yumurtlama testiyle hamile kalanlardanım bende.
Çok sevindim canımmm. Hayırlı olsun. Ne zaman pozitifi görmüştün sen ve hangi günleri değerlendirdin. Bende bu ay yaptım ama karavana

Çok sevindim canımmm. Hayırlı olsun. Ne zaman pozitifi görmüştün sen ve hangi günleri değerlendirdin. Bende bu ay yaptım ama karavana
Teşekkür ederimm canım üzülme bizim ikinci ayda oldu testle ilk ay olmadı. İkinci ay yaptığım tek farklı şey yarım saat yerimden kalkmadan ayaklarımı duvara dayayıp beklemek oldu 13ünde çift çizgiyi yakaladım ben ve 13-14-15 ini değerlendirdik. Bir de ilk ay çok kafaya takmıştık hatta o ay adetim beş gün gecikti iyice umutlandık test yaptım negatif çıktı sonraki gün sabah adet oldum bu ayda o gün haricinde hiç bişey yapmadık aklıma bile gelmiyordu önceki ay üzülünce bi soğukluk gelmişti adetime 5 gün kala testte çıktı dün kan testiyle emin olduk.

Ay çok güzel Allah hepize nasip eder inş. Bende bu ay çok kafaya çok taktım. Bakalım önümüzdeki ay bide takmadan deneyim. Bide pko hastasıyım acaba ondan mı diye düşünmüyor değilim tabi doktor şimdilik bi engel yok dedi ama insan herseyi düşünüyo

canım pkoluyum demissin geç yumurtlaman ondan zaten

Canm cok sevindim hayrli olsun bende bu ay 2.deneme ayim ilk kez ovulasyon testi kullaniyrm bugun 14.gun adet araliklarim ortalama 29 bazen 30 gun sence cift cizgi cikar mi cikinca hemen mi degerlendirdin bu benm bugun oglen testim ama aradan 10 dk falan gecmisti yapali hemen cekmdim cizgi zamanla belirdi

Eklentiler

• image.jpeg
    16,9 KB · Görüntüleme: 100
Pkolulari bilmiyorum canim ama oyle yumurtlama olduktan 14 gun sonra adet olunuyor pkolularin gec yumurtladiklarini biliyorum
Normalde hep 6 gün erken oluyorum. Demekki geç yumurtlamıyorum diye düşünüyorum istisnai bu ay hem test te 20. Gün pozitifti hemde adetim erken gelmedi demekki diğer adetlerimde geç yumurtlamıyo ama arada böyle oluyo olabilir ya kafam çok karıştı

Canm bide soyle dusun 20 ocakta yumurtladysan ve yumurtlama gununde hamile kaldysan daha 8 gunluk falan bi bebekten bahsedyrzdur buda idrarda cikmaz zaten 10 gunde bile kanda cikiyo durumun varsa bi kac gun sonra hala adet olmadysan kan testi yaptr

Canm bide soyle dusun 20 ocakta yumurtladysan ve yumurtlama gununde hamile kaldysan daha 8 gunluk falan bi bebekten bahsedyrzdur buda idrarda cikmaz zaten 10 gunde bile kanda cikiyo durumun varsa bi kac gun sonra hala adet olmadysan kan testi yaptr
Ya hiç hissetmiyorum negatif görüncede üzülcem diye yaptırmadım. Gerci bıgün gittim yapmadılar belki yarın yaptırabilirim dayanamazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…