Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Burası bir umut dünyası kızlar. Adete kadar test yaparız acaba erken o yüzden mi negatif çıkıyo deriz. gecikme olur negatif çıkar acaba idrarda mı çıkmıyo deriz. adet oluruz acaba üstüne mi görüyoruz yada yerleşme kanamasımı deriz. Bizde umut hiç bitmiyo :KK52:

Geçen ay kendimi hamile hissedip aşerme ve mide bulantım başladığından beri hislerime güvenmiyorum canım :KK12:

Anladim
Geçen ay kendimi hamile hissedip aşerme ve mide bulantım başladığından beri hislerime güvenmiyorum canım :KK12:
canm bnmde kendi kendime sol kasigimda agri bulup hamile oldgmu sandgm olmustur :) sen dedigim gbi yap yarin olmazsan ihtimal iyice artar pazar sabah test yap

gec mi yumurtluyosun o zaman yada kistin mi var ki
Bilmiyorum ki ultrasonla bikac kere doktor bakmıştı ama kist olsa söylerdi herhalde.bu ay geç yumurtlama oldu galiba.biri de yumurta catlamazsada koyu çıkar hep yazmış ama Benim iki gundur bu kadar koyu

İnşallah kiste falan cevirmemistir lost olduğunda da koyu çıkıyormuş burda okumuştum hayırlısı olsun hakkında ben de 5 gün önce boyle koyu çıkmıştı adete sonra hcg yaptım onda da çıktı lh ve hcg yapısı birbirine benziyormuş o yüzden lh daha erken algiliyo sanırım gebeliği

İnşallah kiste falan cevirmemistir lost olduğunda da koyu çıkıyormuş burda okumuştum hayırlısı olsun hakkında ben de 5 gün önce boyle koyu çıkmıştı adete sonra hcg yaptım onda da çıktı lh ve hcg yapısı birbirine benziyormuş o yüzden lh daha erken algiliyo sanırım gebeliği
Ya bnmde yumurtlama gunlerime geldim de artk yavas yavas sen gun asiri mi olmustu her gun bide adetinin kacinci gunleri oldu bn cift cizgiyi yakalayamdm ama yarin 13.gunum 13 15 17 yi degerlendiriyim diyorum 29 gunde bir oluyorum ortalama yada cift cozgiye kadar bekleyim mi

Ya bnmde yumurtlama gunlerime geldim de artk yavas yavas sen gun asiri mi olmustu her gun bide adetinin kacinci gunleri oldu bn cift cizgiyi yakalayamdm ama yarin 13.gunum 13 15 17 yi degerlendiriyim diyorum 29 gunde bir oluyorum ortalama yada cift cozgiye kadar bekleyim mi
canim ben de 29 gun de bazen 28 gunde oluyordum 13 gun pozitif i gordum oglen 12 de yapmistim ovalasyon testini aksam 6 da bi daha yaptim yine koyuydu 13 gunu 12 saat saydim pozitif i gorunce gece 12.30 da birlikte lik oldu ertesi gun olmadi yani 14 gun yine koyuydu testim carsamba sabah 9 da yine oldu birliktelik cok da zaman gecmesin diye dusundum ondan gece yapmadim sabah yaptim yani 15 i gun 16 gun esimin israriyla olsun kacmasin diye oldu oyle onda cok beklemedim ama sonra da olmadi bi daha birliktelik o siralar esime 1 hafta keçiboynuzu kayntip icirdim :) odur budur birlikte olmadik olduysa zarar gelmesin diye sonra ogrenince de olmadik bekliyoruz 3 ayimiz dolsun bakalim insallah demem o ki 1 gun arayla en iyisi cift cizgiyi gordugun gece yapin ve pozisyonunu bozmadan 1 saat bekle ben 1.5 saat oyle durdum sonra lavaboya bile cikmadan uyudum oyle sabah 6 da gittim lavaboya ikinci birlikteliktede oyle yaptim sonuncusu nu onemsemedim

Kızlar ovulasyon testinde çift çizgiyi gördükten kaç gün sonra adet oldunuz benim 1 ocak adet günü 27 battı ama çift çizgiyi 20 sinde gördüm geç yumurtlama mı oldu acaba ondan mı gecikti adetim

X