Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Selam kızlar bir topikte okudum bir arkadaş çift koyu çizgiyi görmüş silindiğini de görmüş ama yumurtası çatlamamış kist olmuş sizce böyle
Bir ihtimal var mı

Kizlar durum bu yardim edin kafam allak bullak oldu yaa ilk cizgi bu kadar silik cikar mi yaa kafam cok karisti ne zman catladi ne oldu anlamadim ben. 2 tane tekli olan testler dun ve bugunun testi prsembe cuma degerlendi pazar yani dun degerlendrdm bugun yne byle testte mi bi yanlislik war bende mi anlamadm idrar bolmesi tarafindakinin koyulasmasi lazim degil mi o gosteriyor ne yapcm hc bilemedm

yumurtlama n gecmis canim 26si en koyu 27 si de koyu 26 27 28 29 onemli gunlerinmis 1 gun arayla degerlendirseydin zaten 26 27 si degerlendirmissin inşallah olur benim de 2 gun koyu cikti ucuncu gun de koyuydu digerlerine nazaran biraz silikti sonra siliniyo zaten koyuyu yakalamissin

29 da degerlendrdm canm bi tek 28 degerlenmdi. Ama bu idrar bolmesi tarafi hala niye koyu en son iki tane resimde idrar bolme tarafi koyu cikiyo digeri silik bn anlamadm

Okyanus canm bugun 15.gun 3 saat tuvalete gtmeden bsey icmeden yaptim hemen belirmedi 5 dk sonra belirdi bugunde pozitif degl dmi

Eklentiler

• image.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 136
29 da degerlendrdm canm bi tek 28 degerlenmdi. Ama bu idrar bolmesi tarafi hala niye koyu en son iki tane resimde idrar bolme tarafi koyu cikiyo digeri silik bn anlamadm
degerlendirmissin canim idrar kismi hep koyu cikar zaten önemli olan test kismi cok takma onu insallah hamilesindir hayirlisiyla olsun insallah

Ilk damlattiginda hemen beliriyo canim 2 3 dk kipkirmizi oluyo benim oyle olmustu 30 günde oluyosan aslinda 15 gun 16 gun yumurtlama olmasi lazim belki yarin koyu olur yumurtluyosundur adet düzensizliğin yoksa bide pko oda gec yumurtlama ya sebep oluyo
29-30 gunde bir adet olmama ragmen iyi mi acaba ya gec mi yumurtlama olcak ki yumurtlamam olmuyo mu benm diye korkmaya basladm aninda mi kopkoyu cikmasi lazm

İnsallah yarin gorurum bende o koyu cizgiyi bugun yatmadan tekrarlicm su ama kadar gorudgum en net cozgydi bugun adet duzensizlgm yok pko tam olarak ne bilmyrm ama henuz doktra gtmedgmz icin blmyrm var mi yok mu 3 ay once faln daha bebek dusunmyoken agri nedenyle gtmstm ultrasona tutms bisey yok demsti olsaydi cikar mydi

polikistik over canim kist ve yumurtlama sorunu yaratiyo kucuk kucuk kistler oluyomus gec yumurtlamadan dolayi kist var mi yok mu bilemezsin her ay insan vücudu degisiyor o zaman yoksa birsey yoktur canim yarin koyu olur insallah

polikistik over canim kist ve yumurtlama sorunu yaratiyo kucuk kucuk kistler oluyomus gec yumurtlamadan dolayi kist var mi yok mu bilemezsin her ay insan vücudu degisiyor o zaman yoksa birsey yoktur canim yarin koyu olur insallah
Testi tekrarladm smdi 2.5 saatlik siviyi kesmemin ardindan ben artk umidi kesmeliyim galiba

Eklentiler

• image.jpeg
    19,3 KB · Görüntüleme: 114
Ya hiç hissetmiyorum negatif görüncede üzülcem diye yaptırmadım. Gerci bıgün gittim yapmadılar belki yarın yaptırabilirim dayanamazsam
Kendimi cok kotu hissedyrm bi sorun mu var bende demeye basladm adetlerim hic gecikmez onzaman bnm yumurtlamam olmaliydi hala cift cizgi yok sende cift cozgiyi biraz gec gormussun ya bekledigin yumurtlama gununde silik miydi

Kendimi cok kotu hissedyrm bi sorun mu var bende demeye basladm adetlerim hic gecikmez onzaman bnm yumurtlamam olmaliydi hala cift cizgi yok sende cift cozgiyi biraz gec gormussun ya bekledigin yumurtlama gununde silik miydi
Resimdeki gibiydi canım. Sonra ki gün de test yapmadım. 13 senelik adet döngümde 1 kere gecikmişti ondada kist olduğunu öğrenmiştim. Bide şimdi gecikti aslında gecikmedi de normalde erken olur olmadı. Yumurtlama 20. Sinde oldu sabırla bekle canım bende öyle neler düşünüyorum belki de kısırım haberim yok vs diye ama biraz daha saldım açıkcası belki hazor değilim Rabbim sonra vercek diyorum kafanı başka seylerle meşgul etmeye çalış

Eklentiler

• IMG_9787.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 99
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…