Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

canim ben de 29 gun de bazen 28 gunde oluyordum 13 gun pozitif i gordum oglen 12 de yapmistim ovalasyon testini aksam 6 da bi daha yaptim yine koyuydu 13 gunu 12 saat saydim pozitif i gorunce gece 12.30 da birlikte lik oldu ertesi gun olmadi yani 14 gun yine koyuydu testim carsamba sabah 9 da yine oldu birliktelik cok da zaman gecmesin diye dusundum ondan gece yapmadim sabah yaptim yani 15 i gun 16 gun esimin israriyla olsun kacmasin diye oldu oyle onda cok beklemedim ama sonra da olmadi bi daha birliktelik o siralar esime 1 hafta keçiboynuzu kayntip icirdim :) odur budur birlikte olmadik olduysa zarar gelmesin diye sonra ogrenince de olmadik bekliyoruz 3 ayimiz dolsun bakalim insallah demem o ki 1 gun arayla en iyisi cift cizgiyi gordugun gece yapin ve pozisyonunu bozmadan 1 saat bekle ben 1.5 saat oyle durdum sonra lavaboya bile cikmadan uyudum oyle sabah 6 da gittim lavaboya ikinci birlikteliktede oyle yaptim sonuncusu nu onemsemedim
Canm bilgilerin icin cok tesekkur ederim dualarinda bizleride unutma

dualarımdasınız canım sürekli dilim de söylüyorum en kısa zamanda nasip olur ınşallah
Canm 13.gun boyle normal mi ya ben yumurtlamcm mi acaba korkmaya basladm

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 148
Olmadım canım hala ama hiç bi hamilelik belirtiside adet belirtiside yok. Sadece gögus uçlarım acıyo akıntı felan giç bişey yok. Yumurtlamam 20 sinde olmuştu benim adet te 14 gün sonra oluyo ya acaba 3 ünde felan mı olcam
Ay canm bilmiyorum ki ama yarin sabah test yapmani oneririm yada pzartesi :) benimde boyle cikti dun iliski oldu bugun olmcak

IMG-20170127-WA0000.jpeg 20170128_133907-1.jpg Kizlar tekli olan testi bugun yaptm bm anlamadm yaa nasil oldugunu siliklesmeye mi baslamis bu smdi sanki ayni gbide siz ne diyosunuz prsembe ve cumayi degerlendrdm sonucta sprem vardr rahimde yarin mi degerlendrsem

Eki Görüntüle 1945604 Eki Görüntüle 1945605 Kizlar tekli olan testi bugun yaptm bm anlamadm yaa nasil oldugunu siliklesmeye mi baslamis bu smdi sanki ayni gbide siz ne diyosunuz prsembe ve cumayi degerlendrdm sonucta sprem vardr rahimde yarin mi degerlendrsem
Canm seninkinen net 26 sinda olmus bence persembe yani cumayida degerlendirdiysen gayet iyi esinde sperm sorunu yoksa bugun aksam yada yarin sabah erken saatleride degerlendir ve beklemeye birak :)

Benimde bunca sene düzenli yumurtlayıp benek istediğin 2. Ayı geç yumurtlamama ne demeli :KK12:
Canm sen gec yumurtladni biliyosun ona gorede degerlendirdin mi gunlerini bikac gun daha bekliceksin artk insallah hamilesindir..bnde mi gec yumurtlcm acaba hic bilmiyorum adetlerim duzenlidir ama yumurtlama diye bseyi bile hamile kalmak isteynce ogrenen ben bu zamana kdr ne zaman yumurtldgmi anlamadm bilee

Canm sen gec yumurtladni biliyosun ona gorede degerlendirdin mi gunlerini bikac gun daha bekliceksin artk insallah hamilesindir..bnde mi gec yumurtlcm acaba hic bilmiyorum adetlerim duzenlidir ama yumurtlama diye bseyi bile hamile kalmak isteynce ogrenen ben bu zamana kdr ne zaman yumurtldgmi anlamadm bilee
Bende senin gibiyim canım bi haberdim ne zaman yumurtladığımdan felan yeni öğrendim. Normalde hep 26 günde bir adet oluyorum bu ay ovulasyonda 20. Gün çift çizgiyi gördüm. E 14 gün sonra adet olunuyomuş ozaman ben 3 ünde felan olcam :110:

Bende senin gibiyim canım bi haberdim ne zaman yumurtladığımdan felan yeni öğrendim. Normalde hep 26 günde bir adet oluyorum bu ay ovulasyonda 20. Gün çift çizgiyi gördüm. E 14 gün sonra adet olunuyomuş ozaman ben 3 ünde felan olcam :110:
İnsallah adet olmazsn hamilesindir canm beklemekten baska caremiz yok

X