Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Canm bilgilerin icin cok tesekkur ederim dualarinda bizleride unutma

Ay canm bilmiyorum ki ama yarin sabah test yapmani oneririm yada pzartesi :) benimde boyle cikti dun iliski oldu bugun olmcak

Kizlar tekli olan testi bugun yaptm bm anlamadm yaa nasil oldugunu siliklesmeye mi baslamis bu smdi sanki ayni gbide siz ne diyosunuz prsembe ve cumayi degerlendrdm sonucta sprem vardr rahimde yarin mi degerlendrsem

Canm seninkinen net 26 sinda olmus bence persembe yani cumayida degerlendirdiysen gayet iyi esinde sperm sorunu yoksa bugun aksam yada yarin sabah erken saatleride degerlendir ve beklemeye birak :)

Benimde bunca sene düzenli yumurtlayıp benek istediğin 2. Ayı geç yumurtlamama ne demeli
Canm sen gec yumurtladni biliyosun ona gorede degerlendirdin mi gunlerini bikac gun daha bekliceksin artk insallah hamilesindir..bnde mi gec yumurtlcm acaba hic bilmiyorum adetlerim duzenlidir ama yumurtlama diye bseyi bile hamile kalmak isteynce ogrenen ben bu zamana kdr ne zaman yumurtldgmi anlamadm bilee

Bende senin gibiyim canım bi haberdim ne zaman yumurtladığımdan felan yeni öğrendim. Normalde hep 26 günde bir adet oluyorum bu ay ovulasyonda 20. Gün çift çizgiyi gördüm. E 14 gün sonra adet olunuyomuş ozaman ben 3 ünde felan olcam

İnsallah adet olmazsn hamilesindir canm beklemekten baska caremiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…