Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Selam kızlar. Ben hala kan testi yaptırmadım yumurtlamam 20 sinde olduğu için beklemedeyim. Ne hamilelik nede adet belirtisi yok göğüs uçlarımda hassasiyet hariç. Bu ay olmazsa 2 ay ara vercem ameliyat olcam hayırlısı bakalım

Selam kızlar. Ben hala kan testi yaptırmadım yumurtlamam 20 sinde olduğu için beklemedeyim. Ne hamilelik nede adet belirtisi yok göğüs uçlarımda hassasiyet hariç. Bu ay olmazsa 2 ay ara vercem ameliyat olcam hayırlısı bakalım
Canm insallah adet olmazsn bekle bakalm yapcak bsey yok ben bugun cift cizgiyi gordum yalnz esim bugun gececi iliskiden 2 saat sonra test yaptm yani simdi yaptm testi bildigin hemen pozitif cikti en azndan yumurtlyrm diye sevindim bugunku iliski isime yaara mi ki

canini sikma canim yapmaya devam et gun asiri dene yinede bos gecme inşallah hayırlısı hakkinda
Canm gercekten de ben bugun pozitifi aninda gordum testi yapmadan 2 saat once iliskim oldu ve esim ozel harekatci oldugu icin goreve gtti yarin sabah gelcek testi 1 saat once pozitif gordum cok mu gec kalirim sence

Canm insallah adet olmazsn bekle bakalm yapcak bsey yok ben bugun cift cizgiyi gordum yalnz esim bugun gececi iliskiden 2 saat sonra test yaptm yani simdi yaptm testi bildigin hemen pozitif cikti en azndan yumurtlyrm diye sevindim bugunku iliski isime yaara mi ki
Tabi ki yarar. 72 saat sperm canlı kalıyomuş hatta değerlendirdiğin çok iyi olmuş inş bu ay gelir bebek :)

Canm gercekten de ben bugun pozitifi aninda gordum testi yapmadan 2 saat once iliskim oldu ve esim ozel harekatci oldugu icin goreve gtti yarin sabah gelcek testi 1 saat once pozitif gordum cok mu gec kalirim sence
olmuş canım ilişki pozitifi gördüğün gün çok iyi olmuş çok sevindim olacağını söylemiştim 1 gün geçince yine olsun için de sperm kalır canlı zaten ben de 1 gün arayla yaptım benim esim de nobetciydi :) inşallah olur sorun olmaz diyorsan geldiğin de de olsun esin ilişki :)

olmuş canım ilişki pozitifi gördüğün gün çok iyi olmuş çok sevindim olacağını söylemiştim 1 gün geçince yine olsun için de sperm kalır canlı zaten ben de 1 gün arayla yaptım benim esim de nobetciydi :) inşallah olur sorun olmaz diyorsan geldiğin de de olsun esin ilişki :)
Sagol canm yeni gorev durumuna gore bseyler dusunuruz artk :) yumurtlama testinde bile olsa poztif gormek guzeldi hayrlisi olsun saglkla olur insallah :)

Sürekli bütün isteyenlere dua ediyorum canım söylerim tabi isminle rabbim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin inşallah herkeze nasip etsin bu duyguyu :
Merak etme guzel haber alip buraya yazarsam hemen etiketlerim insallah hanilesin sen banada ismimle dua et büsra :)
)

Kızlar benim adetlerim normalde 28 günde bir oluyor ama 2 aydır 21 günde olmaya başladı ben şimdi bat ı 21 güne göre mi hesaplamalıyım yoksa 28 güne göre mi

2 aydır 21 günde oluyorsan ona gore hesapla canım
Camim bsey sorucam ovulasyon testini yaptgnda ilk olrak idrar bolmesi tarafindaki cizgi belirmeye basliyo koyulasiyo sonra diger cizgi silik kaliyo 2 gundur boyle bn anlamadm seninde boyle oldu mi hic bi arkadasta once hangi cizgi belirirse o referans cizgisidir 2 czgyi degerlendrcn yeri farketmz fln dedi oyle mi grcektn bu ay ilk denememdi tam da bilmyrm bu testi

X