Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

P Piremses_bsra canım seni bu sayfada bi soru in etiketledim bi cvp yazar mısın
Bide bence senin yumurta bugun catlicak ve sabah iliskide gayet yerinde olcak gbi yarin sabah iliskiye gir bence (erken saatlerde) ve sonra aksama dogru tekrr yap muhtemelen siliklescektir :) konuda uzman deglim ama bildiklerm bunlar canm yinde gonlunden geceni yap

Canm esinin degerleri gayet normalse bugunde olablir bnce ama zaten 24 36 saat kadar yumurta acikta kaliyomus bence firsatin oluyosa sabah olsun daha iyi olur bunu ne zaman yaptn en sonki testi yani
Canim eşimin değerleri normal çıkıyo 2 defa test yaptırdı. Bunu saat 4 gibi yaptım zaten 2 saat önce yarın sabah yapma imkanım var sadece geç kalmaktan korkuyorum. Ne dersin akşam tekrar test yapayım mi catlamismi mi diye?

Bide bence senin yumurta bugun catlicak ve sabah iliskide gayet yerinde olcak gbi yarin sabah iliskiye gir bence (erken saatlerde) ve sonra aksama dogru tekrr yap muhtemelen siliklescektir :) konuda uzman deglim ama bildiklerm bunlar canm yinde gonlunden geceni yap
Doğru diyorsun canım sabah biraz sperm birikir hemde hızlı oliyor mus o saate spermler :)

Doğru diyorsun canım sabah biraz sperm birikir hemde hızlı oliyor mus o saate spermler :)
Ben olsam oyle yapardim cunku bizim bi sorunumuz var mi yok mu bilmiyoruz ama esimde bi ara sorun olmus galiba bekarken bizde bi iki ay daha denicez olmazsa doktora gidicez bu arada bnde dun adetim bitti denemek amacli bugun yaptim ve 2.cizgi silik cikti normal dimi

OKYANUS302 OKYANUS302 canım merhaba bugun ovulasyon testi yaptım pik attı.. Hem ikindi hemde akşam saat 8 de testim resimdeki gibi çıktı. Bizde dun gece birliktelik oldu ama ben piki bugun gördüm ve bu gece değil yarın sabah ve pazartesi sabah ilişki olsa kaçırmış olur muyum???

michie michie canım yazmışsın yardımcı olabilirim diye bende bu ay ovulasyon testi yaptım ve bugün hem ikinci hemde akşam 8 de ovulasyon testim kopkoyu çıktı.. Bizde dün akşam ilişki olmuştu bugün akşam yapmasam yarın sabah yapsam kaçırmış olur muyum sence

Eklentiler

• DSC_4168.JPG
    DSC_4168.JPG
    32,9 KB · Görüntüleme: 162

Eklentiler

• DSC_4168.JPG
    DSC_4168.JPG
    32,9 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar hamile olduğumuz ay ovulasyon testi adete yakın hep çift çizgi mi çıkar kimisi erkenden hamileliği böyle öğrenmiş ya. Ben bu ay 14. Ve 20. Gün çift çizgi gördüm şimdi silik çıkıyo artık ümidi kesiyim mi bu aydan :110:

Kizlar yardim bnde ilk defa alcam testi hangi marka onerirsiniz ya netten baktim labaquick marka sanirm o var bi de predictor yaxiyordu galiba siz neyi onerrsnz eczaneden mi alsam netten alinanlar iyi oluyor mu

Kizlar yardim bnde ilk defa alcam testi hangi marka onerirsiniz ya netten baktim labaquick marka sanirm o var bi de predictor yaxiyordu galiba siz neyi onerrsnz eczaneden mi alsam netten alinanlar iyi oluyor mu
Ben labaquick aldım canm. Eczanede çok pahalı ya getirtiyolarmış ben gittigidiyor dan almıştım

Ben labaquick aldım canm. Eczanede çok pahalı ya getirtiyolarmış ben gittigidiyor dan almıştım
Memnun msun canm peki sonuc ne oldu bnde ayni siteden bktim 30 tane ovilasyon 3 tane gebelik testi 30 tl yaziyor ucuz gbi geldi kalitesz ckarsa dye tereddutteyim

geç gördüm canım kusura bakma kaçırmış olmazsin çünkü ilşkin olmuş sabah da olunca iyi olur ben de 1 gün arayla yaptım piki gördükten 12 saat sonra bi oldu ertesi gün olmadı ertesi sabah oldu kaldım inşallah hayırlı haberle gelirsin
Yok canım estağfurullah bende de şöyle oldu cuma gecesi ilişki oldu cumartesi akşam pik attı ve bence gece çatladı sonra bu sabah ilişki oldu birde yarın sabah ilişki olursa umarım kaçmamış olur:)) sana özel olmazsa bişey sorabilir miyim?? Ben ilişkiden sonra 45 dk yatıyorum ama kalktığım zaman dışarıya yine de sperm akıyor veya benden gelen sıvı da olabilir bilmiyorum buna engel olamıyorum acaba çabam boşa mı diye düşünüyorum

Memnun msun canm peki sonuc ne oldu bnde ayni siteden bktim 30 tane ovilasyon 3 tane gebelik testi 30 tl yaziyor ucuz gbi geldi kalitesz ckarsa dye tereddutteyim
Benimde burdan duyumladığım kadarıyla iyi daha bu ay aldım bende sonucu bekliyorum :dua:

Kizlar 12 yi degerlendirdim
13 bugun ekteki gibi
Bugun mu yoksa yarin mi degerlendireyim
Pikken mi Yoksa silinince mi degerlendireyim
Yoksa hem bugun hem yarinmi
Ne dersiniz?

Eklentiler

• IMG_9620.JPG
    IMG_9620.JPG
    26,1 KB · Görüntüleme: 215
Kizlar 12 yi degerlendirdim
13 bugun ekteki gibi
Bugun mu yoksa yarin mi degerlendireyim
Pikken mi Yoksa silinince mi degerlendireyim
Yoksa hem bugun hem yarinmi
Ne dersiniz?
Canım sanki hala tam anlamıyla pik yok gibi :KK43: bende mosmor olmuştu istersen dun ilişki olduysa yarın sabahı da degerlendirebilirsn veya eşinin sperm sayısı iyi ise bu akşamda olabilir ama bende pikten 13 saat sonra ilişki okdu birde 36 saat sonra olursa yeterli olur diye düşünüyorum

X