Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar bugün bana dua edermisiniz geçen ay kimyasal gebelik geçirdim şimdi yine hamileyim bugün beta yükselmiş mi die tahlil yaptırcaz bebeisimi sagliklica kucağıma almam icin

Benim daha çok var heralde keseyi görmeye 159.9 çıktı ama heycanliyim işte önce kese sonra kalp atışı
o heyecan hic bitmeyecek sanırım insana beklemekten zaman gecmiyo görünce se kalp atışı diyeceksin şahsen ben öyle oldum bakıp bakıp duruyorum hayırlısı hakkımızda

o heyecan hic bitmeyecek sanırım insana beklemekten zaman gecmiyo görünce se kalp atışı diyeceksin şahsen ben öyle oldum bakıp bakıp duruyorum hayırlısı hakkımızda
Cok guzel duygular bunlar doktorum bana 1hafta sonra gel dedi ama ben ankara ya gidiyorum ankarada bir doktora gitcem sabirsizlaniyorum

Kızlar benim ovulasyon testi hep tek çizgi gösteriyor nedendir yanlış mı yapıyorum

Bata 10 gün kaldı çok heyecanlıyım ya inşallah olmuştur Allah hepımize nasip etsin inşallah sabırsızlanıyorum resmen ben bide artık ilişki gerek yok degilmi adamda bende yorulduk artık:)

X