Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar bugün olmalimi ilişkili yoksa yarın mi denemeliyim

Eklentiler

• 1485088239173.jpeg
    1485088239173.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 202
merhaba kızlar
ben vajinismustum 2 gün önce yendim
hamile kalmak istiyorum 1.5 yıllık evliyim ovulasyon tarihi ile mi kaldınız

Yok canım estağfurullah bende de şöyle oldu cuma gecesi ilişki oldu cumartesi akşam pik attı ve bence gece çatladı sonra bu sabah ilişki oldu birde yarın sabah ilişki olursa umarım kaçmamış olur:)) sana özel olmazsa bişey sorabilir miyim?? Ben ilişkiden sonra 45 dk yatıyorum ama kalktığım zaman dışarıya yine de sperm akıyor veya benden gelen sıvı da olabilir bilmiyorum buna engel olamıyorum acaba çabam boşa mı diye düşünüyorum
canım ben gece yapınca hic kalkmiyorum o pozisyon 5 10 dk esim geri çekilmeden bekliyo sonra ben hic bozmadan kendimi 1.5 saat öyle bekledim sonra uzanıp uyudum tuvalete sabah 6 da kalktım pek gelen olmadı sperm sivilasiyo vajinaya girdikten sonra 2 sefer de bu şekilde yaptım tuvalete bile kalkmadım direk uyudum ama giden gidiyordur ben garanti olsun içim rahat etsin diye bu şekilde yapiyodum

canım ben gece yapınca hic kalkmiyorum o pozisyon 5 10 dk esim geri çekilmeden bekliyo sonra ben hic bozmadan kendimi 1.5 saat öyle bekledim sonra uzanıp uyudum tuvalete sabah 6 da kalktım pek gelen olmadı sperm sivilasiyo vajinaya girdikten sonra 2 sefer de bu şekilde yaptım tuvalete bile kalkmadım direk uyudum ama giden gidiyordur ben garanti olsun içim rahat etsin diye bu şekilde yapiyodum
Benimde eşim içimden çıkmadı 5 dk falan canım sonra çıkınca akmadı ve 45 dk yattım ama onun sonunda kalkınca ister istemez aktı ama umarım giden gitmiştir içeriye..

Kızlar bende takip ediyordum en son 16.01 dedoktora gittim ve yumurtan çatlamış dedi
çok yüksek ihtimalle hamile olabilicegimi söyledi hastaligima daha 5 gün var ama kasığımda tek taraflı ara ara ağrı ve sancı oluyor sizce hamile mıyım yada test yapsam çıkar mi?

ben de geçen ay takip etmeye başladım. 1 yıllık evliyim. geçen ay koyu çizgiyi yakalayamadım, bu ay 10. günden itibaren test yapıyorum. inşallah olur kızlar...

Anneler adetıme 7 gün var ama belim cok agrıyor yumurtalama gününden beri agrıyor ve benım akıntım hep var hıc böyle akıntım olmazdı üç gündür belim iyice agırmaya basladı ama hep ayaktayım kaynanamlar geliyor hıc oturamıyorum yemek yap yıka çay hizmet derken oturunca yerımden kalkamıyorum belimin agrısından ve hep akıntı cekınerek söylüyorum hep bı gaz var sizce ayakta durmaktan mı agrılarım yoksa hamıle olabılırmıyım böyle olan varmıydı

michie michie canım yazmışsın yardımcı olabilirim diye bende bu ay ovulasyon testi yaptım ve bugün hem ikinci hemde akşam 8 de ovulasyon testim kopkoyu çıktı.. Bizde dün akşam ilişki olmuştu bugün akşam yapmasam yarın sabah yapsam kaçırmış olur muyum sence
Canm mesajini cok gec gordum kusura bakma, fiziki halimden dolayi ara ara girebiliyorm siteye.
Dun aksami bos mu gecrdn gorseydm bos gecrme diye tavsiye verirdim ama

Canm mesajini cok gec gordum kusura bakma, fiziki halimden dolayi ara ara girebiliyorm siteye.
Dun aksami bos mu gecrdn gorseydm bos gecrme diye tavsiye verirdim ama
Canım cuma akşamı ilişki oldu cumartesi akşam 9 falan gibi pik attı bende içerde sperm vardır diye pazar sabahı değerlendirdim hemde biraz sperm biriksin hemde sabah spermler daha hızlı oluyo diye duymuştum :)) yanlış mı yaptım şimdi

Evet tek bir gün köyü çıktı yumurtlama dönemimde birde adete 4gun varken hamiş olduğumu ogrendim
Ben simdi yapmaya basladim 7.gunde baya belirgin ama silik cikti normalde bi hafta boyunca boyle silik mi cikcak diye mera ettim de bide o koyu oldugu gece mi siliklesince mi degerlendiryim biraz sperm kalite sorunu var sanirim esimi dinlendircm de ona gore :)

Ben simdi yapmaya basladim 7.gunde baya belirgin ama silik cikti normalde bi hafta boyunca boyle silik mi cikcak diye mera ettim de bide o koyu oldugu gece mi siliklesince mi degerlendiryim biraz sperm kalite sorunu var sanirim esimi dinlendircm de ona gore :)
İki çizgide koyu olunca degerlendir siliklestigindede degerlendir ben ne zamn tuttuğunu bilmiyorum ben iki koyu çizgiyi gördükten 2gun sonra yaptım birde çizgileri görmeden once

Anla
İki çizgide koyu olunca degerlendir siliklestigindede degerlendir ben ne zamn tuttuğunu bilmiyorum ben iki koyu çizgiyi gördükten 2gun sonra yaptım birde çizgileri görmeden once
Anladim canm tesekkur ederim hayrlisi olsun artk Rabbm nasip ederse her turlu olur bizde elimizden geleni yapalim bnde koyulastgnda degerlendirmeyi dusunyrm bakalm insallah olur dualrnizi bekliyoruz :KK43:

Adetıme 6gün var çok merak ediyorum 28gunde bır adet oluyorum test yapsam çıkar mı çok merak edıyorum kanda mı cıkar ıdrardamı beklemek zor düşünmeden edemıyor insan

X