Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Bata 10 gün kaldı çok heyecanlıyım ya inşallah olmuştur Allah hepımize nasip etsin inşallah sabırsızlanıyorum resmen ben bide artık ilişki gerek yok degilmi adamda bende yorulduk artık:)
Siz yinede olayi akisiniza birakin derim :) insallah hamilesinidr ilk deneme mi sizin ??

Benim bu ay 3. Defa pozitif dün yaptım silikti bugün yine pozitif anlamadım bişey fikri olan varmı testler mi bozuk çok yoruldum

Eklentiler

• IMG_9787.JPG
    IMG_9787.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 189
E Efsbrs48 @Piremses_bira kızlar dün ovu testim iki çizgide aynı koyulukta oldu zaten akıntım falan da vardı ve ilişki oldu bugün yumurtam çatlamıştır diye yine test yaptım şimdi ki dünkünden de koyu çıktı halbuki adetin 15. Gunu bugün çoktan çatlar kalmazdı bu güne... Şimdi sorun şu iki gündür üste üste ilişki oldu bugün de olursa 3. Olacak acaba spermler kalitesiz mi olur??? Bi yandan bu fırsatı kaçırma istemiyorum bi akıl verin

Eklentiler

• DSC_4166.JPG
    DSC_4166.JPG
    24 KB · Görüntüleme: 196
E Efsbrs48 @Piremses_bira kızlar dün ovu testim iki çizgide aynı koyulukta oldu zaten akıntım falan da vardı ve ilişki oldu bugün yumurtam çatlamıştır diye yine test yaptım şimdi ki dünkünden de koyu çıktı halbuki adetin 15. Gunu bugün çoktan çatlar kalmazdı bu güne... Şimdi sorun şu iki gündür üste üste ilişki oldu bugün de olursa 3. Olacak acaba spermler kalitesiz mi olur??? Bi yandan bu fırsatı kaçırma istemiyorum bi akıl verin
Ben dört gün üst üste yaptım kırmızı cizgi görmeden bı gün önce kırmızı cizgi günü ondan sonrakı iki gün ıkı kere daha gün aşiri oldu sımdı sekiz günüm var beklemedeyım bence degerlendir boş geçme ihtımallere bırakma inşallah olur

Ben dört gün üst üste yaptım kırmızı cizgi görmeden bı gün önce kırmızı cizgi günü ondan sonrakı iki gün ıkı kere daha gün aşiri oldu sımdı sekiz günüm var beklemedeyım bence degerlendir boş geçme ihtımallere bırakma inşallah olur
Dün gece ilişki oldu canım acaba bu akşam mı yapsam yoksa yarın sabah mı onu bilemiyorum.. Eşimin spermiyogram değerleri normal bu gece yapsam kalitesi düşer mi spermin o kafama takılıyor :KK43:

X