Ovulasyon testi hep pozitif

Merhaba canım benimki de hep seninki gibi çıkıyor pcos olduğu için lh zaten yüksek ondan olabilir mi acaba senin sorunun neydi acaba
Ben birçok doktora gittim açıkçası hicbiri bana pcos demedi, hormonlarim da normaldi o yüzden bilemiyorum o sebepten mi test sürekli pozitif çıkıyordu.

Merhaba Bende pcos um ovülasyon testim böyle çıkıyor.banada yorum yapabilecek arkadaş var mı gynositol alıyorum 1 aydır pek etkili olmadı sanırım

Eklentiler

• 48DBC1AC-05C0-45D6-9C38-5E36AFB0818A.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 1.027
Ben birçok doktora gittim açıkçası hicbiri bana pcos demedi, hormonlarim da normaldi o yüzden bilemiyorum o sebepten mi test sürekli pozitif çıkıyordu.
Benim o sebepten hormon dengesizliği var lh 20 olduğu zamanlar bile oluyor anlayacağın ama sende pcos yokmuş seninki ni bilemedim lh kaç çıkıyor

Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir soru var. 1 yıldır çocuk istiyorum ama hiçbir problemimiz olmadığı halde olmuyor. 24 Kasım 2020 son regli olduğum tarih. Normalde 5 gün sürer. Fakat her zamankinden farklı oldu. Çok yoğun olmamakla birlikte 2 gün normal regli gördüm fakat sonraki günler kesildi sadece kahverengi lekelenmeler oldu. Adet bitiminde 2 gün sonra ovülasyon testlerine başladım ve daha önceki ovülasyon testlerinden farklı olarak ikinci çizgi tam koyu olmasa da silikte değil. Sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ? Adetime 8 gün var sürekli pozitif çıkıyor testler çatlama mı olmadı acaba sebebi ne olabilir ?

Pozitif olması için t çizgisi c çizgisiyle aynı renk yada c çizgisinden koyu olması lazım senin t çizgin c çizgisine göre silik pozitif değil ki

Pozitif olması için t çizgisi c çizgisiyle aynı renk yada c çizgisinden koyu olması lazım senin t çizgin c çizgisine göre silik pozitif değil ki
Evet silik yumurtlama pozitif değil ama ben bu testleri 6-7 aydır kullanıyorum. Yumurtlama olmadığı zamanlarda 2. çizgi çok çok silik çıkardı belli belirsiz ama bu ay hep yumurtlama kadar koyu olmasa da yumurtlama olmayan döneme göre koyu çıkıyor. Ona anlam veremedim acaba çatlama mı olmadı bu ay

Anladım bi ilaç falan kullandınız mı bu ay lh değerini etkileyebilecek mesela bende yumurtlama günümü öğrenmek için adetten sonra teste başladım 10 gün yaptım t çizgisiyle c çizgisi hep aynı koyuluktaydı nedeninide bulamadım valla adet gününü bekliyorum hayırlısıyla inşallah bu sefer hamilelik vardır

Aslında ilaç kullanmadım. Ama geçen ay hsg filmi çektirdim onun etkisi olabilir mi acaba diye düşünüyorum sadece başka bir açıklama bulamadım. Adetime de 8 gün var aynı şekilde bekleyecez artık. İnşallah olur canım seninde daha fazla beklemeyiz hayırlı haberler alırız

İnşallah öyle olur 2 senedir bekliyoruz Rabbim bu ay nasip eder inşallah bizede sizede ve isteyen herkese.. Belkide dediğin gibi hsg çektirdin ondan kaynaklıdır herşey olabilir çünkü bir problem yoksa bende 1 sene önce çektirmiştim hsg ahh ahh

Yok hiçbir sorun yokken olmaması ayrı bir belirsizlik. Oysa hsg şansı arttırıyor falan diyor bir çok yerde araştırıp okuyup heveslenmiştik. Her şeyi kendimize umut edinip tutunuyoruz işte her ayın sonu hüsran

Aynen öyle bununda bir vakti ve zamanı vardır elbette zaten çok umutladığımız için olmayınca daha çok üzülüyoruz yaa Artık bıraktım ben Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur ben istediğim kadar üzüleyim ağlayayım zırlayayım 2 senedir psikolojim bozuldu amaa artık yok kendimi yıpratmıcam

Sizde bir problem var mı peki yoksa sebepsiz mi bizim gibi

Hiç bir problem yok ne eşimde nede bende herşey gayet normal
Offf offff insan bazen bir sorun olsa da en azından tedavi oluyorum diye kendimi avutsam diye bile düşünüyor. Çok zor rabbim hiç kimseye yaşatmasın bu zorlu süreci. En kısa zamanda nasip etsin isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…