Ovulasyon testi hep pozitif

Kbrgnyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
242
103
27
8 gündür ovulasyon testim hep pozitif çıkıyor t çizgisi c çizgisinden koyu sizce neden olabilir hormonal bir sorunumda yok

Bende de polikistik over var ama hala çift çizgiyi göremedim. Yani T çizgim hiç koyulaşmadı bile henüz. Tüm pcos’lar böyle değildir. Böyle durumda ya gebelik olduğu söylenir ya da hormonal olabilir. Lh hormonunuz yüksek olabilir.

Hormon testlerimin hepsi normal 2 ay önce gitmiştim doktora adetimde hep düzenlidir polikistik over olsa doktor söylerdi herhalde

Selam kızlar bende de pko var buaby klomen kullanıyorum ve doktorumun verdiği inofolic combi kullanıyorum. Bu bitkisel ilaç pko içinmiş.
Benim ovulasyon testlerimde hep piki 18-19. Günlerde görüyordum. Klomen kullandığım için bu ay adetim 5. Gün biter bitmez hemen ovulasyon testine başladım. Bugün koyulaşmaya başladı sanırım klomenden dolayı

8 gündür ovulasyon testim hep pozitif çıkıyor t çizgisi c çizgisinden koyu sizce neden olabilir hormonal bir sorunumda yokEki Görüntüle 2735606
Bende bu durumdayım. Öğrendiniz mi nedir merak ettim? Buldunuz mu doğruyu. Bende sizin gibi hiç bir sorunum yok amma lakin çözemedim.

Pko
Bende bu durumdayım. Öğrendiniz mi nedir merak ettim? Buldunuz mu doğruyu. Bende sizin gibi hiç bir sorunum yok amma lakin çözemedim.
Bende bu durumdayım. Öğrendiniz mi nedir merak ettim? Buldunuz mu doğruyu. Bende sizin gibi hiç bir sorunum yok amma lakin çözemedim.hi

Valla hiç bir şey öğrenemedim hamilelik olabilir dediler gebelik testi yaptım negatif mecburen adeti beklicem

her pco da aynı seyler olmaz zaten. pco da cogunlukla lh yuksek seyrettıgınden ay boyunca yaptıgımız testler oldugundn daha koyu cıkabılır. ama sureklı pik olayı kıst oldugunda oluyor. hamıle de kalmıs olabılırsın adet bıter bıtmez yumurtlamıssan. ama kendım yaptıgım testlerden bılıyorum oyle bı koyulasma oldu kı zamanla c pembe hal aldı 1 haftada. burda pek bı degısım olmamıs o yuzden umutlandırmayım. her adetı duzenlı olanda kıst olmucak dıye bısey yok. ya da yumurtlaması duzenlı olan kısıler de stresslı donemlerden hastalıklardan gectıgınde yumurtlamadıgı aylar oluyo yanı bu yıl ıcınde 1 ay da olsa basımıza gelebılır.

Geçen ay gitmiştim doktora kist falan yoktu... Eğer yumurtlamamış olsam t çizgisi koyulaşmazdı ki c den açık renk olurdu pko sorunumda yok çok şükür

Yumurta çatlamıyor yada gebelik var ama gebelikte son iki gün kala koyu çıkıyo genelde diye biliyorum emin degilim

Ayy inşallah ya 2 senedir bunu bekliyorum hiç bir sorun ve problemimiz yok olmaması için ama nasip işte
Benimde sorunum yok bende 6 aylık evliyim canım seni cok iyi anlıyrm hormon testleride yaptırdım doktor inofolic kullan dedi bana hamileligi kolaylaştırıyomuş bende yumurtlama günümü iple çekiyorum ovulasyon testi sipariş ettim heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…