Ovulasyon testi hep pozitif

Adet oldum canım kısmet değilmiş
Psikolojiyle ne kadar bağlantılı her şey.. bir kez daha kanıtlanmış oldu. Birdahaki aya denersin inşallah canım. Benim bugün bat günüm henüz olmadım ama hamile olduğumu hiç sanmıyorum. Reglim gecikecek galiba benim de

Akışına bırakmaya karar verdim artık canım cidden yoruldum.. Allah hayırlısı neyse onu nasip edeer demekki benim hakkımda hayırlısıda buymuş 2 senedir bekliyorum 1 kere yumurtlama takibi yaptırdım 2 kere çatlatma iğnesi kullandım internette gördüğüm bi çok şeyi de yaptım olmayınca olmuyor malesef

Yorgunluğunu o kadar anlayabiliyorum ki, insanım gözünün feri gidiyo sanki. Ama vardır bir zamanı mutlaka. Söylemek kolay yaşamak zor eminim. Ama en azından elinden geleni yapmanın vicdan rahatlığı var içinde. Ben senden daha az süredir deniyorum ben bile yıprandım. En kısa zamanda güzel haberlerini almak için dualarim seninle Allah sana güzel hayırlı bı evlat nasip etsin inşallah

Aminn canım çok teşekkür ederim Rabbim en kısa zamanda sanada hayırlı bir evlat nasip etsin Rabbim isteyen hakeden kimsenin kucağını boş bırakmasın... Hayırlısıyla öyle bir şey olursa mutlaka haber veririm

Progesteron sonucumu aldım. Ve 1.62 çıkmış. Artık ovulasyon testlerine inanmıyorum çünkü dün pozitif çıktı ama progesteron testim 1.62

Ama bu ay yumurtlamadım demekki
Ben de bu ay ilk defa ovulasyon testi yapıyorum. 18.gundeyim koyu çizgiyi hâlâ goremedım. Pko da var bende. Ama mesela arkadaşım ovu testiyle hamile kaldı Kasım ayında, ovu testinde T cizgisinin hiçbir zaman tam koyu çıkmadığını söyledi. Diger günlere nazaran biraz daha renk alan günü ve ertesi günü değerlendirdi Vé hamile kaldı. O yüzden acaba benimki de mi tam koyu cikmayabilir diye dusunuyorum

Onunkisi çatladığı için silikleşmeye başladığı sırada ovulasyon testi yapmış olabilir.
Çünkü bazı kişiler sabah akşam yapıyo çatlamayı yakalamak için canım

Selam kızlar,
Adetimin 17. Günü 0.38 çıkan progesteron testim adetimin 21. Günü 1.62 çıkmıştı biliyosunuz çok moralim bozulmuştu. Ama benim yumurtlamam ovulasyon testinde 20. Gün yakalamıştım. Bu sebeple ovulasyondan 8 gün sonra bugün yani 28. Gününde tekrar progesteron testi yaptırdım ve 12.89 çıktı. Şimdi yumurtam çatlamış mı oluyo acaba iyice kafam karıştı

Aynı durumu yaşıyorum 6 gündür pozitif. Yumurta çatlamıyor olabilir mi
Benim vücudumdaki lh hormonu fazla salgılandığı için hep pozitif çıkıyor hormon düzenlemek için testere dişli aslan pençesi kullanmaya başladım bu ay bakalım sonuç ne olacak bilmiyorum

Eğer yumurta çatlamıyor olsaydı kist oluşurdu bende öyle bir problemde yok
Benim 13.günden beri pozitif. Adete son 5 gün hala silikleşmedi. Aklıma yumurta çatlamaması geliyor. Düşünmekten siteleri gezmekten o kadar yoruldum ki. Sanırım doktora gitmek gerek artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…