Ovulasyon testi hep pozitif

Hiç anlamadım yaa benim hep koyu sizde değil yanlış mı acaba testler
Ben daha önce 2 sene önce bu testleri kullandım 1 gün 2. Çizgi kontrol çizgisinden de koyu çıktı sonra çatlamadan sonra silikleşmeye başladı ama bu sefer yaptığımı anlayamadım sanırım daha yumurtlamadım

Bugünkü ovulasyon testim. Sanki daha da koyulaşmaya başlamış
EB7D80AD-F5D8-4BB9-8707-4E14096C5AFA.jpeg

Bende bugun olur diye düşünüyorum.
Saati bekliyorum 15:30 da yapıcam yine ama dünden beri kasığımda iğne batmaları falan var sanırım yumurtlama başlıyo
Ben normalde 11.gün başladım test yapmaya 10 tane test yaptım hepsi pozitif silik falan çıkmadı hep c çizgisyle aynı koyulukta bıraktım test yapmayı adet gününü bekliyorum

Merhaba arkadaşım , benim de bu sorunum vardı çok doktora gittim bunu anlattım ama benim denk geldiğim doktorlar ovulasyon testine sıcak bakmadiklari için bu sorunun üzerinde durmadılar. Ama bence benim sorunum buydu , yumurtam yeterli olgunluğa çok geç geliyordu o yüzden günlerce aynı sende olduğu gibi t çizgisi daha koyu çıkıyordu. Tabi benim bu durumum birkaç ay devam etti sadece bir kerelik bişey değildi. Bir kere böyle olduysa çok takılma ama bir başka ay yine böyle olduysa bence doktora git ve anlat belki senin doktorun benimkiler gibi çıkmaz.

Sonuç olarak nasıl hamile kaldım kendiliğinden hamile kalmayacağımi anladığım an tüp bebeğe gittik 2 sene ovulasyon denemelerinin ardından tüp bebek ile hamile kaldım .

Kızlar merhaba bende ovulasyon testi ile hamile kalmaya calisiyorum bende şöylebir durum oldu testi yaptım ikinci çizgi hafif belirdi daha sonra ise kayboldu 3 4 dk geçince böyle bir durum yaşayan varmi prefertil kullanıyorum testi

Kızlar merhaba bende ovulasyon testi ile hamile kalmaya calisiyorum bende şöylebir durum oldu testi yaptım ikinci çizgi hafif belirdi daha sonra ise kayboldu 3 4 dk geçince böyle bir durum yaşayan varmi prefertil kullanıyorum testi
Ovulasyon gününde ikiside eşit koyuluğa ya da t çizgisi c den koyu olarak çıkıyor sizin daha olmadığı için silik çıkmış ve sonrası bekledikçe silinmiş olabilir buna takılmayın pik gününü bekleyin😊

Merhaba arkadaşım , benim de bu sorunum vardı çok doktora gittim bunu anlattım ama benim denk geldiğim doktorlar ovulasyon testine sıcak bakmadiklari için bu sorunun üzerinde durmadılar. Ama bence benim sorunum buydu , yumurtam yeterli olgunluğa çok geç geliyordu o yüzden günlerce aynı sende olduğu gibi t çizgisi daha koyu çıkıyordu. Tabi benim bu durumum birkaç ay devam etti sadece bir kerelik bişey değildi. Bir kere böyle olduysa çok takılma ama bir başka ay yine böyle olduysa bence doktora git ve anlat belki senin doktorun benimkiler gibi çıkmaz.

Sonuç olarak nasıl hamile kaldım kendiliğinden hamile kalmayacağımi anladığım an tüp bebeğe gittik 2 sene ovulasyon denemelerinin ardından tüp bebek ile hamile kaldım .
Merhaba canım benimki de hep seninki gibi çıkıyor pcos olduğu için lh zaten yüksek ondan olabilir mi acaba senin sorunun neydi acaba

X