Ovulasyon testi hep pozitif

Selam kızlar,
Benim dün yaptığım ovulasyon testi koyuydu ama aynı renkte değildi fakat sanırım gece çatladı yumurtam çünkü bugünkü ovulasyon testim silikleşmiş. Bir bakar mısınız bugünkünü de koydum düne kadar olanı da sizce yumurtladım mı ? Yarın sabahta doktor randevum var

Merhaba hanımlar, ben de bu ay ovulasyon testi yapıyorum. Pko var bende. Ekledigim dosyada en son bugün yaptığım bariz koyulasmis diğerlerine göre. Sorum şu, 3 4 saat sonra koyu gozuken çizgi git gide silikleşmeye başladı. Sizde de böyle oluyor muydu?

Selam kızlar ben de ilk defa kullanıyorum ovulasyon testini bugün üç tane test yaptım ilk testte pik görünce emin olmak istedim iki tane testi de aynı anda yaptım kaset ve strip :) sizce yumurtlama mı bakabilir misiniz

Eklentiler

• 809DFBE9-BC5D-4A80-8807-4F2428A3696A.jpeg
    176,1 KB · Görüntüleme: 752
Evet canım yumurtlama olmuş bugünü mutlaka degerlendir yarın tekrardan test yap yumurtlaman duruyorsa o günü boş geç ertesi günü muhakkak çatlar silikleştigi zaman çatlamış oluyor tekrardan degerlendir , yani gün aşırı ilişki olsun bi dolu bi boş şeklinde

Saat 12 de yaptığım testin 10. Dakikası da şu şekilde görünüyordu

Eklentiler

• 771E5CA1-7574-4C38-B3C8-76586FF01D30.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 474
Teşekkür ederim cevap için canım uzun süredir yumurtlama gününü beklediğim hep silik gördüğüm için şaşırdım ve emin olmak istedim değerlendireceğim inşallah

Sanırım, baya zor sorular soruyorum, hiç cevap alamıyorum bir de şunu sorayım. Ağustostan beri söktürücü ile adet görüyorum. Pko var. En son 69 gün üzerine geldi. Geldiği günü 1 kabul edersek bugun 15. Gün. Ve son 4 gündür çok ciddi bir kasık ağrısı var. İnce ince sizliyor bazen. Bu ay 1 dolu 1 bos degerlendiriyoruz adetin 6. Gününden beri. Hamilelik erken dönemde olustuysa bile bir sonraki adeti beklemek mi lazım gebeligi öğrenmek icin? Benim ne zaman geleceği de bellidegil çünkü. Pko olup deneyimli olanlar var mi bu konu hakkinda

Canım hiç böyle bir problem yaşamadığım için ne desem boş bilemiyorum yanlış bilgide vermek istemem.. Ama hamilelik erken dönemde olsa bile illaki bir sonraki adeti beklemek şart üstüne görme durumu olmadıysa eğer

Teşekkürler cevap için. Ağustosta da böyle bir kasık ağrısı yasamistim enfeksiyon çıkmıştı. Bu ay da böyle olunca acaba mi dedim. Ovulasyon testlerim henüz silik çıkıyor. Ama midemde acayip hareketlilik var

Enfeksiyon devam ediyor olabilir mi belkide onun etkisidir bende 7 ay geçmek bilmeyen mantar hastalığıyla uğraşmıştım çünkü hemen geçmemişti

Enfeksiyon devam ediyor olabilir mi belkide onun etkisidir bende 7 ay geçmek bilmeyen mantar hastalığıyla uğraşmıştım çünkü hemen geçmemişti
Yani ağustostan sonra böyle bir şey olmamisti. O zaman antibiyotik de vermişti dr.um. Eşim korunmayı biraktigindan beri böyle oldu. Gebelige yormak istiyorum her seferinde ama adetten itibaren bugün 15. Gün. Bu kadar erken kasık ağrısı da başlar mı bilemedim

Adetin 1. Gününden itibarren sayınca 14 ve 15 gün yumurtalama gününe denk geliyor normalde inşallah gönlünüzden geçtiği gibi hamileliktir ama çok fazlada ümitlenince olmayınca insan daha kötü oluyor 2 senedir yaşıyorum bunu ben o yüzden herşeyi hamileliğe yormuyorum artık sonrasında daha fazla üzülmemek için...

Bugünkü ovulasyon testim böyle çıktı. Düne göre hafif daha silik. Sizce yumurtlama mi. Yoksa 2. Çizginin çok çok mu koyu çıkması gerekir??

Eklentiler

• 20201219_175911.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 333
  • IMG-20201220-WA0008.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 278
Kızlar çok ilginç.
17. gün doktora gittiğimde progesteron 0.38 di. Doktor yumurta olmadı ve çatlamadı için 5 in üstü olmalı dedi. 18-19. Günlerde kahverengi akıntım oldu ama bugun yok. Ve bugün ovulasyon testi yaptığımda pozitif çıktı ve control çizgisinden daha koyu. Anlayamıyorum artık bugün gerçekten yumurtladım mı acaba

Merhaba sizin ovü testleriniz hep pozitif çıkıyordu? Ne oldu acaba sonuç sebebini öğrenebilirsiniz mi??
Merhabalar adetim 2 gün gecikti yarın test alıp yapmayı düşünüyorum adet günü gelmeden önce yapmıştım ama negatif çıkmıştı inşallah bu sefer görürüm pozitifi

Merhabalar adetim 2 gün gecikti yarın test alıp yapmayı düşünüyorum adet günü gelmeden önce yapmıştım ama negatif çıkmıştı inşallah bu sefer görürüm pozitifi
Hadi bakalım inşallah çift çizgi görürsünüz yarın buraya da yazmayı unutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…