Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum testin normal devam et sabırla.. testinde siliklesme yok

Benim testlerimi de değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Aselece

Eklentiler

• B1105ACC-C1D8-4E48-84D4-582B2F5AFD05.jpeg
    121,6 KB · Görüntüleme: 85
Maşallah canim testin cok güzel pik olmus tam pik bu.. kim ne derse desin yumurtlama işte bu.. yarin da test yap T cizgisi bugune gore siliklesecek cunku yarin catlicak yumurtan.. degerlendirmen gereken gunleri söylüyorum.. ara vermeden şu 4 gunu degerlendir kuzum.. 7 mayis 8 mayis 9 mayis 10 mayis.. kesinlikle ara verme bu günlere.. bir de iliski sonrasi ayaklarini havaya kaldir ve 15 dk beklemeyi unutma.. hayirli olsun yumurtlaman ve nasibi gebelik olsun insallah

Bana testlerin resimlerini atar misin

Benim testlerimi de değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Aselece
Bugün sende cok guzel pik yakalamissin canim hayirli olsun yumurtlaman.. nasibi gebelihe olsun insallah.. degerlendirmen gereken gunleri yaziyorum.. 7 mayis 8 mayis 9 mayis 10 mayis.. kesinlikle ara vermeden degerlendir canim. İliski sonrasi ayaklarini 15 dk havaya kaldirmayi unutma

Allah razi olsun gönlünüze gore versin insallah cokkk sagolun

Ay ağzından bal damlıyor. Sana da sağlıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim.

Benim de testlerimi değerlendirir misiniz :) Akşam saatlerini öylesine yaptım ben

Eklentiler

• 20190507_172814.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 75
  • 20190507_172832.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 20190507_172851.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 56
Benim de testlerimi değerlendirir misiniz :) Akşam saatlerini öylesine yaptım ben
Öncelikle testlerin bozuk gibi geldi. C cizgisi nerdeyse testin icine girecek çünkü. Neyse bu testlere göre 5 mayis pikolmus 6 mayis catlamis. 5 6 7 8 mayis ara vermeden degerlendirmelisiniz. 5 mayis adetin basindan kacinci gun?

Öncelikle testlerin bozuk gibi geldi. C cizgisi nerdeyse testin icine girecek çünkü. Neyse bu testlere göre 5 mayis pikolmus 6 mayis catlamis. 5 6 7 8 mayis ara vermeden degerlendirmelisiniz. 5 mayis adetin basindan kacinci gun?

Haklısınız belki bozuktur :/ yeni sipariş vermiştim internetten aldım Laboquick ürünü. 5 mayıs 17. Gün

Haklısınız belki bozuktur :/ yeni sipariş vermiştim internetten aldım Laboquick ürünü. 5 mayıs 17. Gün
Tamam canim sağlık olsun üzülme yapacak bir sey yok en azindan algilamasi yanlis gozukmuyor dogru pik yapmis dedigim gunleri ara vermeden degerlendir olur mu? 5 6 7 8 mayis degerlendirmen gereken gunler. Adet olman gereken gün 20 mayis. Insallah adet degil hamile olursun 13 gun sonra gebelik testi yapabilirsin

İnşallah hayırlısı bakalım çok teşekkürler

Aselece canım ben piki 1 mayısta görmüştüm ilk 2 Mayıs’ta da devam etmişti pik ama 1ndeki gibi kuvvetli değildi. Ben simdi ne zaman gebelik testi yapsam sonuç vermeye başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…