Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabırsızlanıyorum canım yaa 2 tane gebelik testim var harcamak istemiyorum negatif çıkacak diye korkuyorum. Evde çamaşır suyu felan deniyorum artık delirdim iyice kuzum valla inşallah negatif görmem bu kez de dua et nolur

Testler pik degil daha.. yine de iliskinizi pik olana kadar duzenli 2 gune bir 3 gune bir yapin. yalniz adetin basindan kacinci gun olduklarini yaz üstüne. Gun isimlerini degil canim. En azindan hangi gun yumurtladigini belirlemis oluruz.
Canım ben zaten tedavi görüyorum 3 tane yumurtam vardı 10 gün var adetime doktor Cuma Cumartesi Pazar ilişki dedi sadece Pazar günü yapabildik bu ay kaçırdık galiba geçen ayda böyle olmuştu çatlatma iğnesi vuruldum ilişki oldu ama döllenme olmadı Pazar günü ilişkiden sonra çok kasıklarım ağrıdı bende çatladı herhalde diye düşündüm akıntım da vardı şimdi akıntım da bitti

Canim testlerinde pik goremedim testlere cok gec başlamışsın sanki.
10. Gunden basladim ama hep ayni oldugu icin atmadim yumurtlamamda sıkıntı yok bikdigim kadariyla 3 gebelik yasadim zaten test bozuk olabilirmi yada yumurtlamamis olsam iki cizgi cikarmi birde bianda silindi ikinci cizgi normalmiki

Eklentiler

• 20190508_174431.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 40
Camasir suyuyla ugrasma dedigim.gune kadar bekle canim başka islerle ugras kendini baska seylerle oyala. Dua ediyorum zaten Rabbim biliyor ki cok istiyorum hamilelik haberlerinizi almayi.

O zaman ovulasyon testi yapma canim. Adete kalmamis cunku hakkinda hayirlisi olsun insallah olur bu ay

10. Gunden basladim ama hep ayni oldugu icin atmadim yumurtlamamda sıkıntı yok bikdigim kadariyla 3 gebelik yasadim zaten test bozuk olabilirmi yada yumurtlamamis olsam iki cizgi cikarmi birde bianda silindi ikinci cizgi normalmiki
17. Gün bir esit gibi gorunuyor canim olabilir testlerden kaynakli olabiliyor yoksa normalde yumurtlamayi daha koyu bir pikle.yakalardik Şöyle yap her ihtimale karsi 17 18 19 20. Gunleri degerlendir canim

17. Gün bir esit gibi gorunuyor canim olabilir testlerden kaynakli olabiliyor yoksa normalde yumurtlamayi daha koyu bir pikle.yakalardik Şöyle yap her ihtimale karsi 17 18 19 20. Gunleri degerlendir canim
Artik ne olacaksa olcak zaten ama daga bu testlerden almicam cok strest yaptiriyo insana akisina birakmak daga iyi sanirim

Artik ne olacaksa olcak zaten ama daga bu testlerden almicam cok strest yaptiriyo insana akisina birakmak daga iyi sanirim
Sen nasil rahat edeceksen öyle yap canim. Cunku insana en büyük dert stres. Ne olursa olsun stres yapma. Hakkinda hayırlısı olsun

Aynı zamanlar öğrenicez . İnş güzel haberler veririz. Bu ay da bizim ayımız olur inşallah Hiç belirtin fln başladı mı canımcım.

Canım bir sorum var sana . Yerleşme kanaması yumurtlamadan kaç gün sonra gelir bilgin var mı ?
Döllenmeye bagli canim. Erken dollenme olursa adetten bir hafta oncede gelir gec dollenme olursa adete yakin bir iki kala da gelebilir. Ayni sekilde yerlesme kanamasi hic olmayabilir de.. ve yerlesme kanamasi hamileligin 6. Haftasında da olabiliyor..buna belli net bir zaman veremeyiz

Aynı zamanlar öğrenicez . İnş güzel haberler veririz. Bu ay da bizim ayımız olur inşallah Hiç belirtin fln başladı mı canımcım.
Amin inşallah bizlerde bu ay evlatlarımıza kavusuruz Yok canım benim yaa malesef belirti felan hissetmiyorum ben ona üzülüyorum zaten neden belirti hissetmiyorum diye sadece normal gaz sancım oluyor benim arada o oluyor senin belirtilerin var mı canım ?

aselece hanım. yumurtlamam için tarihsiz olan 07.05.2019 tarihinde yaptığım test demiştiniz. diğerleri de 08.05.2019 ve bugün 09.05.2019 tarihinde yaptıklarım. artık çatlamış diyebilir miyiz? hala test yapmama gerek var mı acaba ? 7 ve 8 mayısı değerlendirdim.

Eklentiler

• IMG_20190509_114622.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2019-05-09-11-48-37-033_com.instagram.android.png
    460 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2019-05-09-11-48-43-874_com.instagram.android.png
    548,4 KB · Görüntüleme: 40
Artik test yapma canim. 9 ve 10 mayis da iliski olacak sonra dinlenebilirsiniz. Hakkinda hayirlisi olsun insallah gebe haberiyle gelirsin :)

Artik test yapma canim. 9 ve 10 mayis da iliski olacak sonra dinlenebilirsiniz. Hakkinda hayirlisi olsun insallah gebe haberiyle gelirsin :)
Aselece canm bu gun son testimi yaptım bu arada adetten itibaren 28 . Günüm

Eklentiler

• 15573981214262719827819882339518.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…