Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canim. Evet iyi marka. Saat 5 te yaparsan hergun olur testleri yapmadan 2 saat once sivi hic bir sey alma. Testleri yaptikca test resimlerini atarsan degerlendiririm.ilk yaptigin icin adet bittikten hemen sonra basla. Ustlerine adet basindan kacinci gun olduklarini yaz.

Tam da Ramazana denk geleceği için sıvı alımımda olmayacak, hayırlı bir ayda hayırlı bir haberle mutlu oluruz canım inşallah Çok teşekkür ederim canım tabiki testleri atarım sırasıyla şimdiden çok teşekkür ederim ilgin için

Aklıma takılan bir soru var tumurtlama dönemim geçti ovulasyon testiyle takip edip değerlendirdim. Peki acaba olursa kısmet olur yumurta döllenirse adet dönemine kadar ilişki olduğu zaman zarar vermesinde yumurtanın rahme yerleşmesinde sorun olur mu?

Sorun olmaz merak etme zaten diyoruz ki pik olana kadar duzenli iliski yapin (2 yada 3 gune 1) pikten sonra bir kac gun dinlenirsiniz tekrar adete kadar duzenli iliskiye devam.. sonra Rabbim verirse kacari yok :)

Bnm de mutlulugum 2gundutest yaptrdim 118 den 96 ya dustu
Kuzumm üzüldüm ama nolur kendine stres verme. Inan saglikli olmadigi icin olmuştur bunun arkasi cabuk gelir yani hamilelik diger ay bilemedin sonraki ay olur. Genelde oluyor bu durum rahim temizlenir ve saglikli bir sekilde gebe kalirsin. Sakin moralini bozma. Bozarsan önüne bakamazsin. Inan bana guven bana Allahin izniyle olacak bu iş

Tebrik ederim canm .y birşey isteyeceğim kendi testlerimle kıyaslamak icin hepsinin toplu resmini atarmisin
Sende bir toplu resim atsana. Birde senin testlerine bakayim. Bugun test yaptin mi

Tebrik ederim canm .y birşey isteyeceğim kendi testlerimle kıyaslamak icin hepsinin toplu resmini atarmisin
Canım testlerimin tümü bu sekilde inşallah seninde hayırla yumurtlaman gerçekleşir

Eklentiler

• 2D92243C-A482-401D-B39C-86646EA7A67F.jpeg
    214,4 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…