Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selamün aleyküm ben adetimin bittiği gün bittiği gün 27 nisanda başladım yapmaya. son yaptığım tarihsiz olan 30'unda yaptığım. yorumlayabilir misiniz acaba?
Pik degil canim daha kac gunde bir adet görüyorsun

Aselece az önceki testim böyle çıktı en alttaki sanki pik oluyor gibi dimi artık cok sükür

Eklentiler

• 606B1A56-B86A-48E5-A855-C10BBEC2FC45.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 50
devam ettiğim sürece o günleri değerlendirmem gerekir mi acaba? biraz gribimde
Kuzum bol bol limonata ic kesinlikle ilac alma bitki cayi kesinlikle icme. Piki gördüğün zaman 4 gün degerlendirmen gerekiyor ama griplikten degerlendiremezsen yapacak bir sey yok once sağlığın. Diger ay piki bekleriz hamile kalmazsan. Canını sıkma herseyin başı sağlık moral..

Aselece az önceki testim böyle çıktı en alttaki sanki pik oluyor gibi dimi artık cok sükür
Maşallah bak sonunda canim. Pik olmuş yarin da mutlaka yap iyice koyu cikacagini umut ediyorum akintinin işareti bak pik oldu. Bugunu degerlendirin mutlaka. 30 1 2 3 degerlendirin tamam mi canim

Maşallah bak sonunda canim. Pik olmuş yarin da mutlaka yap iyice koyu cikacagini umut ediyorum akintinin işareti bak pik oldu. Bugunu degerlendirin mutlaka. 30 1 2 3 degerlendirin tamam mi canim
Tamam canım inşallah önümüzdeki 4 gün değerlendirelim ozaman kuzum allah razı olsun valla vakit geldi sanırım allahım sonunuda hayr etsin başarıp hayırlı evlat nasip etsin

Tamam canım inşallah önümüzdeki 4 gün değerlendirelim ozaman kuzum allah razı olsun valla vakit geldi sanırım allahım sonunuda hayr etsin başarıp hayırlı evlat nasip etsin
Aminn inşallah ama unutma yarin bir test yap bakalim iyice koyu cikarsa 5. Günü de degerlendirisin unutma tamam mi bir de iliskiden sonra kalça altina yastik koy ve ayaklarini yukari kaldir 15 dakika bekle.

Aminn inşallah ama unutma yarin bir test yap bakalim iyice koyu cikarsa 5. Günü de degerlendirisin unutma tamam mi bir de iliskiden sonra kalça altina yastik koy ve ayaklarini yukari kaldir 15 dakika bekle.
Tamam canım benim duruma göre yaparım ozaman sağolasın kuzum. Belime yastık koyuyorum hep inşallah yine uygulayacağım canım dua et

Canım yeni test yaptım bakar misin

Eklentiler

• 20190430_141102.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 61
Merhaba, bu ay belirtilerim çok yüksekti bir bebiş beklerken nur topu gibi 2 gün gecikmeli regl geldi Ama yaptığım hatayı fark ettim ben uygulamadan takip ediyordum yumurtlamamı, ama dün akşam ovulasyon testi sipariş ettim netten. Markası laboquick umarım memnun kalırım Benim sorum şu kızlar ben bu ovulasyon testine ne zaman başlamalıyım Bir de öğretmenim tüm gün okuldayım 4 buçukta çıkıyorum testi 5 gibi felan yapsam hep o saatte tekrarlasam nasıl olur acaba ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

Canim c ve t ayni renkte ama koyu degil niye boyle oldu sivi alimina dikkat etmissindir sormuyorum bile. Neden test boyle cikti anlamadim
Cnm o son testim di dün emin olamadım bi kactane yaptım bi arkadaşımdan rica ettim ondan bi test aldım bak atacağım simdi

Eklentiler

• 20190430_205415.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…