Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel kalpli anne allah razı olsun ne güzel dile getirmişsin allaha tevekkül ediyoruz umarım becerebiliyoruzdur umarım isyana girmiyoruzdur allahım vaktini tez nasip etsin ne diyim biz kullarını daha fazla bekletmesin allahım yumurtlamamı bekleyip o mutluluğu yaşattığı gibi hamileliği de yaşatsın inşallah

Doğru canm bende hiç bu kadar uğraşacağını düşünmedim ama kismet

Ne kadar güzel açıklamışsın cnm vallahi

Hamile oldugunu sanip kimyasal cikmasi negatiften daha kotuymus emin ol
Herkesin sınavı başka canım benim işte bende hep diyorum ki bi kere hamile kalsam kalabildiğimi anlayıp mutlu olurdum ama işte herkes başka seyler yaşıyor allah hepimize mutlu son nasip etsin

Maşallah bugün pik günü galiba bende bugün piki gördüm. İnş hepimiz bu ay hamile kalırız Beraber Sayıcaz günlerimizi

Eklentiler

• 83E9E267-42C1-4808-AEB8-6AE412DC8875.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 43
Hamile oldugunu sanip kimyasal cikmasi negatiften daha kotuymus emin ol
Seni anlayan o kadar çok kişi var ki yalnız değilsin canım. Ama sabır kendini avutmaktan başka birşey gelmicek elinden hiç değilse hamile kalabiliyorsun en büyük tesellin bu olmalı bu formda okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama kimyasal yaşayanlar hemen hamile kalabiliyormuş . Sakın yenilme yine devam bu sefer bebeğin seninle olacak tatlım

cok sağol cnm inş

adet oldum yine de buna sukur tabiki dış gebelik değil en azndan
Kuzum kendini üzme her şer sandigin hayrdir bilemezsin. Rahmin temizleniyor ne guzel ve bunun arkasi cabuk olur hamilelik.. stres yapip üzülürsen önüne bakamazsin.. Guzel bir hamilelik belki de seni bekliyor ki ben eminim bol bol dua et ama üzülmeden hatta Rabbime sukurler olsun ki bir hastaliktan seni adetle kurtariyor..vee adet olamasaydin hastanelerde yipranacaktin.. bugunumuze şükür kuzum

Aselece bugün hala testim pik bu hala yumurtlamadığım anlamına mı geliyor kaç gün daha pik görürüm bundan sonraki süreç nasıl bilgin var mı

Eklentiler

• AA1105CB-E6C1-48CB-B985-6CC9DB15F62A.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 40
Aselece bugün hala testim pik bu hala yumurtlamadığım anlamına mı geliyor kaç gün daha pik görürüm bundan sonraki süreç nasıl bilgin var mı
Toplu resim atar misin? Arasindaki farka bakmam lazim ve yumurtlama 24 36 saatlar arasinda gerceklesir sorun yok aksama dogru siliklesebilir..

Testleri pik olunca atmıştım canım benim dur önceki çektiğim fotoğraflardan atayım yani ben şeyi bilmiyorum simdi böyle çıktı yaa yine pikse çatlamamış mı oluyor hala ?

Eklentiler

• 70E0C3A4-6147-4631-8DEC-1AD252AC3F6C.jpeg
    214,4 KB · Görüntüleme: 47
  • 96333050-502D-497F-BF83-62409070AB74.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 43
Testleri pik olunca atmıştım canım benim dur önceki çektiğim fotoğraflardan atayım yani ben şeyi bilmiyorum simdi böyle çıktı yaa yine pikse çatlamamış mı oluyor hala ?
Yok canim bak c koyulasmaya baslamis aksama catlar Allah izin verirse stres yapma keyfine bak. Olmadi akşam 6 7 yada 8 de test yap 8 den sonra yapma. Bakariz zaten.. sen degerlendirmene bak stres yapma ki degerlendirdigin gunler bebis olsun

Yok canim bak c koyulasmaya baslamis aksama catlar Allah izin verirse stres yapma keyfine bak. Olmadi akşam 6 7 yada 8 de test yap 8 den sonra yapma. Bakariz zaten.. sen degerlendirmene bak stres yapma ki degerlendirdigin gunler bebis olsun
Amin kuzum inşallah rabbim bebiş nasip etsin inşallah teşekkür ederim canım stres en büyük etken biliyorum ama işte ah ah duramıyorum keyfini çıkarıcam inşallah sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…