Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum öyle düşünüp kendini strese sokma heeee
Yarin doktorum kan ister diye biz de aksam kan vermeye gidicez beklememek için bakalim degerim kac oldu
Valla ben arada bakıyorum fiyatını uygun gördüm bir şey varsa alıyorum canım kocam yeter alma daha bebek yok diyor ama bende sus yapıcam bebek diyorum
Ay ben de alıyorum şuan emzik,mama kaşığı,meyve püresi emzigi gibi bisey var o,agiz mendili ve muffin örtü var
Buyuk şeylere henüz cesaretim yok
Ve evet eniste duysun bizi yegenimiz olacak

Al al kuzum valla cinsiyet gerektirmeyecek herşeyi bence almaya başla biberon emzirme yastığı göğüs pompası vs vs alacak çok şey var

Senin hala beta bakiyormu Kuzum cok degilmi ya

İğne saatlerini eşine söyleme dün doktorum da aynı şeyi söyledi erkekler saatli ilişkilerde daha çok stres yapıyor spermler çok etkinleniyor diye

Al al kuzum valla cinsiyet gerektirmeyecek herşeyi bence almaya başla biberon emzirme yastığı göğüs pompası vs vs alacak çok şey var
Gitti eşimin maaş
Senin hala beta bakiyormu Kuzum cok degilmi ya
Yarın istemez diye düşünüyorum ama eşimin de baska hastanede randevusu var isterse araya sıkışmasın haftaici geç düşüyor sisteme yetisemeyiz dedi yarin izinli çünkü askeriye çok gıcık yer sürekli izin alınca sıkıntı çıkıyor

Aynen erken almaya başlamak bence en mantıklısı her şey gün geçtikçe daha pahalı oluyor bence kıyafete girmeden ilk diğer eskilerle başla abartmadan tabi adamada yazık

Aynen erken almaya başlamak bence en mantıklısı her şey gün geçtikçe daha pahalı oluyor bence kıyafete girmeden ilk diğer eskilerle başla abartmadan tabi adamada yazık
Vallahi kuzum ne alabilirim bilmiyorum ki,kalp atışı duymadan elim gitmiyorda
Kitap aldim sirf eksikleri daha iyi anlayim diye kitabi okuyorum sadece

Kac cikti Peki sonuc ?
Vallahi kuzum ne alabilirim bilmiyorum ki,kalp atışı duymadan elim gitmiyorda
Kitap aldim sirf eksikleri daha iyi anlayim diye kitabi okuyorum sadece
Iste bu insan korkuyor ya hemen biseyler yapilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…