Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar,
Sabah ilk idrarımi yaptım sonra yarım bardak su içtim
3 saat boyunca sadece bir incir yedim üzerine bir yudum su içtim ikinci idrarla değil de üçüncü idrar ile yaptım

Dogrumu yapmışım acaba yiyip içme olayı doğrumu hergun 16 da mı yapcam

Eklentiler

• IMG_20220109_175946.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 29
Doğal yolla catlamayinca iğne kesin catlatiyormu

Cok’sukur varmis beta cikti yarin tekrar kan vercem
Magnicim değerin yükselmiş çok sevindim takip edemediğim için hemen yazamadım kusuruma bakma canım Allah kalp sesini duymayıda nasip etsin inşallah arkadaşım yarın ben gidiyorum bakalım yeni tedavi için

Olabilir doktoruna bir sor istersen kist yoktu demi sende betus

Kuzum zamani varmis demek insallah bu basladigin hayirli olur guzel haberlerini bekliyorum onceden rdvu al ne olur ne olmaz
İnşallah canım sagolasin
Cumaya alıyorum randevuyu İnşallah
Ah keşke bi sürpriz olsa ve hiç ihtiyaç kalmasa. Cuma sabahı çift çizgi görsem ve kimyasal da olmasa sağlıklı devam etse amin

oyy kuzu çok sağol, hergünmü okuyacağız bunu
Yok canim bir kez okuyup niyetini yapman yeterliymis insallah kabul olur
Kesin çatlatıyor diye bir şey yok ama ihtimali arttırıyor en azından
Catlatma ignesiyle catlama ihtimali yuzde 92
Magnicim değerin yükselmiş çok sevindim takip edemediğim için hemen yazamadım kusuruma bakma canım Allah kalp sesini duymayıda nasip etsin inşallah arkadaşım yarın ben gidiyorum bakalım yeni tedavi için
Kuzum cok Cok tesekkur ederim yarin kan verip doktorlarla konuscam insallah guzel sonuc alirim Amiin insallah Yarin senin icin de guzel bir baslangic olsun rabbim en kisa zaman da hayirli evlat nasip etsin sana
İnşallah canım sagolasin
Cumaya alıyorum randevuyu İnşallah
Ah keşke bi sürpriz olsa ve hiç ihtiyaç kalmasa. Cuma sabahı çift çizgi görsem ve kimyasal da olmasa sağlıklı devam etse amin
Ayy keske bir mucize nasip etsin mevlam insallah ol der olur cuma bu surprizi bizimle paylassan insallah hepinizden bebek haberi almayi oyle cok isterim ki Amin cok amin

Yaa kusura bakma yeni gordum insallah pozitifi gorursun heycanla bekliyorum testini
Kuzum cok kasma bu kadar yemegini ye sadece oglen 2 den sonra yapcaksan ondan 3-4 saat once su tuketimini birak yeter varsa hep gosteriyor
Hergun 16 da yapcaksan 12 den sonra sivi tuketme yeter canina yazik diger turlu

Ay Saol canım ben çok su içen biriyim birşey diyince hemen su icesim geliyor ondan yemedim bakalım yarın nasıl çıkacak

Ajjajjaja Of kafam cok kariisk
Ayy insallah cicegim 200lere geldiyse daha ne isterim insallah saglikli artiyordur
Sence benim sat 10 aralikti 11 aralikta igne yaptim buna gore degerlerim iyidir insallah ya bazilarini okuyorum kafam karisiyor
Cok cok iyi bence,benden yüksek
Sagolun canlar
Doktorum başlayacaktı aslında da ben kaçtım bi kac ay. O zaman önümüzdeki hafta giderim inşallah bakalim perşembe Bat
Teşekkür ederim
Hadi hayirlisi inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…