Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi çok şükür. Katlanarak çoğalsın insallah🙏🏻 Kacıncı gün yaptın testi?
Bu gordugun test 11. Gundu asiri asiri silikti
Sonra 12. Gun yaptim o biraz daha koyuydu ama silikti
Cok tesekkur ederim Insallah Allah isteyen cabalayan herkese nasip etsin 😍❤️Yarin bir gorsem rahatliycam

Bu gordugun test 11. Gundu asiri asiri silikti
Sonra 12. Gun yaptim o biraz daha koyuydu ama silikti
Cok tesekkur ederim Insallah Allah isteyen cabalayan herkese nasip etsin 😍❤️Yarin bir gorsem rahatliycam
Aklıma girdin benimde yarın 11. Günüm olacak ama çatlatma iğnesinin etkisi geçmemişse ya yalancı pozitif alırsam daha hiç yapmadım cünkü test. Neyse ben bekliyim daha 5 günüm kaldı sonucta. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Hayir kan testi yaptirdim
sonuc ne peki
Aklıma girdin benimde yarın 11. Günüm olacak ama çatlatma iğnesinin etkisi geçmemişse ya yalancı pozitif alırsam daha hiç yapmadım cünkü test. Neyse ben bekliyim daha 5 günüm kaldı sonucta. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Kuzum ben 7.gun test yapmistim negatifti o yuzden yaptim ama senin beklemeni oneririm 3 gun sonra yap testi hem Kesin Sonuc gorursun mutlaka pozitif olsun 😍😍

Kiz senin kan benim kan zaten 533 en son 😂
Leyla oldu bizim kiz 🤭
En son ki adet baslangicin kuzum doktorlar öyle baz alıyor
Ajjajjaja Of kafam cok kariisk
Ayy insallah cicegim 200lere geldiyse daha ne isterim insallah saglikli artiyordur
Sence benim sat 10 aralikti 11 aralikta igne yaptim buna gore degerlerim iyidir insallah ya bazilarini okuyorum kafam karisiyor

Magnifiaque Magnifiaque Kuzum yazamadim ne zamandir cenazemiz var memlekete geldim adet de oldum benim sonraki bat. 9 şubat 🤷‍♀️

Senin degerinde cok guzel artmis baktim gozun aydin yavvriiiiiiimmm ❤❤

Magnifiaque Magnifiaque Kuzum yazamadim ne zamandir cenazemiz var memlekete geldim adet de oldum benim sonraki bat. 9 şubat 🤷‍♀️

Senin degerinde cok guzel artmis baktim gozun aydin yavvriiiiiiimmm ❤❤
Ah Kuzum ya cok uzuldum insallah bu son batin olur rabbim en hayirlisini versin sana 😍bu arada basin sagolsun
Allah razi olsun Yarin doktorla konuscam kan verip hayirlisi insallah senden de guzel haberler bekliyorum

Kızlar Salı günü temizlenmistim çarşamba günü elime ulaşmıştı pholicaps çarşamba kullanmaya başladım bugün tekrar kan geldi daha 5 gün oldu temizleneli hiç böyle biside gelmedi başıma acaba pholicaps mi etki etti

Iyim sukur bende bulantilarim basladi ya icim rahatladi🤣😍

Kuzum adet baslayinca gitsen daha iyi Hangi ilaci kullanacaksin ona gore y’a ucuncu gununde ya besinci gununde baslatiyor sanirim tabi arkadaslar daha iyi bilir

Adetinin 2 veya 3 günü gitmen lazım canısı
Doktor ulturasonla bakiyor,rahim duvarina vs sonra eğer ki hamilelik deneyip basarili olamadiysan ona göre yol izliyor. Hormon testinde lh fsh yüksek değilse saten direkt başlar yumurta büyütme çatlatma işine 🙈

Ay sorma iyi hoş güzelde çok kötü yapiyor ya
Sagolun canlar
Doktorum başlayacaktı aslında da ben kaçtım bi kac ay. O zaman önümüzdeki hafta giderim inşallah bakalim perşembe Bat
Teşekkür ederim 😍

Kızlar Salı günü temizlenmistim çarşamba günü elime ulaşmıştı pholicaps çarşamba kullanmaya başladım bugün tekrar kan geldi daha 5 gün oldu temizleneli hiç böyle biside gelmedi başıma acaba pholicaps mi etki etti
Olabilir 😍doktoruna bir sor istersen kist yoktu demi sende betus
Sagolun canlar
Doktorum başlayacaktı aslında da ben kaçtım bi kac ay. O zaman önümüzdeki hafta giderim inşallah bakalim perşembe Bat
Teşekkür ederim 😍
Kuzum zamani varmis demek insallah bu basladigin hayirli olur 🤩guzel haberlerini bekliyorum onceden rdvu al ne olur ne olmaz

4CEDE757-693E-41F4-867A-8B98FBF3F929.png
272D7D25-9296-4073-A20F-DE486E236D0D.png

Bir oturusta okunmasi gerekmiyormus Hangi dua topiginden aldim hatirlamiyorum ama 🥶💚

Kızlar herkese selam💕

Ben geçen ay çatlatma iğnesi yaptırmıştım 21-23 mm iki adet yumurtam vardı çatladı ama tutmadı. Bu ay 23 mm yumurtam varken iğne oldum kendi doğal yoldan çatlamadığı için ve bugün 13. Günüm.

Bir önceki ay 11. Günü 12’ye bağlayan gece adet olmuştum ve test yapacak bir anım bile olmadan aniden gelivermişti.

Yarına kadar adet olmazsam bir test patlayayım diyorum. Hepimiz güzel haberler alalım🙏🌸

X