Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi sen yine kurtuldun kız şaka bir yana gerçekten bu ay resmen yaşama sevincim yok ya bu ayı boş bile geçebilirim

Evet evet hadi onları aldın diyelim kıyafetleri daha pahalı birde bebeklerin çabuk büyüdüğünü düşünürsek asıl mesele kıyafet bence
Ayyy sorma bebegim yaaaaa..
Canı sagolsun da
Bizim canimiz cikacak belli
Benim belim kopuyor kizzzzzz
Belirti arama valla ben aramiyorum relaxxxxx
Ayrıca rahmetlik babamın içinde ukte kalmış bana araba alamadiklarindan bir nevi biricigimin isteğini yapmaya calisicam ama aşırı pahali en ucuz 1.200den başlıyor

Hadi sen yine kurtuldun kız şaka bir yana gerçekten bu ay resmen yaşama sevincim yok ya bu ayı boş bile geçebilirim
Hayir bos gecmek yok devam durmak hic yok insallah sag salim kucagima alirim da kurtulurum begumum y’a
Oh icimi rahatlattin stres yapmamaya calisiyorum ama zor ya herzaman kasik agrin oluyormu aceba
Ayy kiyamam insallah al icinde kalmasin ne tatli olur o arabalar da

Valla bende bakıyorum arada benim beğendiğim 5-6 bin arası yuh yani ben ikinci el olarak bakıyorum mesela nuna marka ana kucağı var geçen gün dolap uygulamasından aldım sıfırdan farkı yok 1500 tl verdim çok iyi bir yatırım yaptığımı düşünüyorum

Kötü düşünme canım benim Allahın izni ile sağlıkla kucağına alıcaksın

Kötü düşünme canım benim Allahın izni ile sağlıkla kucağına alıcaksın
Insallah Kuzum inan bu yoldaki herkes icin cok zor Dogana kadar bende bitmez bu sanirim
Dun biraz rahatladim pazartesi de bir kan verseydim dun arkadasim dedi bebek kanla besleniyor cok kan verme niye pazartesi beklemedin o bile kafamda kaldi

Insallah Kuzum inan bu yoldaki herkes icin cok zor Dogana kadar bende bitmez bu sanirim
Dun biraz rahatladim pazartesi de bir kan verseydim dun arkadasim dedi bebek kanla besleniyor cok kan verme niye pazartesi beklemedin o bile kafamda kaldi
Valla ben 2 günde bir kan verdim gerçekten mahvoldum iki kolumda morardı ya bir dahakine hemen kan vermicem kaset ile takip edicem

Oluyor kuzum hele şu kontrolden sonra,bebek kese şekli mi ne alıyormuş biseylermis doktorum dedi rahmin şişer korkma dıştan da anlasilcak dedi doğru valla şişik olduk kiz cok guzeller özellikle travel öneriyorlar
Ayyyy 1500 mu Allah
Ben alalım diyorum kocam beye,kalp atışını duyalım bakarız diyor.
Kalp atışını duysam anne baba kartlari aldim onlarla foto cekilcez
Supriz yapamadim bari bunu yapalım

Valla ben 2 günde bir kan verdim gerçekten mahvoldum iki kolumda morardı ya bir dahakine hemen kan vermicem kaset ile takip edicem
Aynen bak 12. Ci gun cok sukur ogrendim Ama doktor az deyince mahvoldum surekli kendi kendime stres cikariyorum sen bekle bence de
Ayy cok sukur su keseyi de gorsek kalbi bir duysak Kasik agrilarim ara ara oluyor olmayinca beni bir umitsizlik cokuyor stres yapmamak icin biseyler yapim olmazki oyle

Valla ben arada bakıyorum fiyatını uygun gördüm bir şey varsa alıyorum canım kocam yeter alma daha bebek yok diyor ama bende sus yapıcam bebek diyorum

Evet ilk pozitifte kan veririm sonra kaset test ile koyulaşmaya bakarım doktora gideceğim zaman kan veririm o kadar. Yumurtlama takip ediyorum yumurtalama gördükten sonra yine 7.gün progesteron testi vermeyi düşünüyorum bakalım inşallah bu ay sağlıklı gebelik olur

Kendimi tebrik ederim
Bugünde değerlendirmemiz lazım diye adamı strese soktum ve sonuç yapamadık =)
Ya benim eşim iğne olduğumda acayip stres yapıyo baskı hissediyorum üstümde diyorbunu halletmemiz lazım
Yarın ola Hayrola artık=)

Benim doktorum 4 gün üst üste olsun demişti 4.günü bizde yapamamıştık olsun canım yarın olur artık

Evet cicegim ya valla fazlasi stres iki gundjr kafayi yedim en temizi bu
Benim esim de ayni hep kavga ederdik bu surecte ama sen takma buna sperm uc gun yasiyor sonucta

Benim doktorum 4 gün üst üste olsun demişti 4.günü bizde yapamamıştık olsun canım yarın olur artık
Normalde ben bunalıyorum sürekli fiti fiti
Ama ne zaman iğne olsam adamm strese giriyor
Neyse artık aynen yarına insallah

Evet cicegim ya valla fazlasi stres iki gundjr kafayi yedim en temizi bu

Benim esim de ayni hep kavga ederdik bu surecte ama sen takma buna sperm uc gun yasiyor sonucta
Valla canım ben daha önce ovülasyon ile takip ettiğimde hep o günlerde saçma sapan bir şeyden kavga çıkıyordu ve büyüyordu olay hiç değerlendirememiştik inşallah bu sefer sessiz sakin geçerde 3 gün değerlendirebiliriz

Hep oyle oluyor Kuzum o sinirlense sen ses etme yeterki su is bitsin inan bizim her gun bagris cagris yatakta bitiyordu rabbim bu zorluklarîn sonunda verecek mucizeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…