Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yaa zaman geçmiyor valla ben daha yumurtlıcam da değerlendircem bir de üstüne 14 gün beklicem

Canım kist olma olasılığı var mı?

Allah Allah ciddi bir şey olabilir mi ki
İğne negatif mi şuan? Yerlesme mi dicem de ben yaşadım pespembe bir renk geliyor
Canim iğnenin 12. Günü erken gebelik testinde çok çok silik bir çizgi göründü ertesi günü kan verdim sonuç 1.20 cıktı yani gebelik yok. Ama ben de hayatımda böyle bir adet durumu yaşamadım ya kist oldu yada iğnenin veya Femara'nin etkisi olabilir. pazartesi doktora gideceğim bakalım ne diyecek

Kızlar yaa zaman geçmiyor valla ben daha yumurtlıcam da değerlendircem bir de üstüne 14 gün beklicem
Resmen hislerime tercümansın ben daha adetin 5. Günündeyim ve zaman geçmiyor çok sıkıcı ve ben artık yorulduğumu hissediyorum

Resmen hislerime tercümansın ben daha adetin 5. Günündeyim ve zaman geçmiyor çok sıkıcı ve ben artık yorulduğumu hissediyorum
Bende 9.gündeyim ya gerçekten modum yerlerde diyebilirim. Evet negatifi görünce bir dahaki ay olur diye düşünüyoruz ama o bir ay eziyet gibi oluyor

İnşallah kötü bir sey yoktur

Benim içim şişti,bebek arabaları, beşikler cok pahaliiiiiiiiiii
Gözyaşım pıt kalbim çıt yani
En son çeyiz yaparken en dip fiyat arastirirdim şimdi bebis ceyizinde ama aşırı pahalı

En son çeyiz yaparken en dip fiyat arastirirdim şimdi bebis ceyizinde ama aşırı pahalı
Evet evet hadi onları aldın diyelim kıyafetleri daha pahalı birde bebeklerin çabuk büyüdüğünü düşünürsek asıl mesele kıyafet bence

Kuzum insallah sende guzel haberler getir ya korkma icini ferah tut
Ah tek pozitif olsun da bekliyelim be biliyorum cok zor ama sonu guzel olsun
Valla öyle ya her gün ovülasyon testi yapıyorum çok sıkıcı ya valla değerlendirme kısmını hiç yapasım yok
Off sevismekten sogudum
Jajajajja tek hayirlisiyla dogsun da el arabasinda gezdir
Tablosum ben surekli korkuyorum ya sende de oylemiydi agrim Yok neden belim agriyor neden bir kez dusuk yapinca ikinci kez stres oluyromus insan napsam ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…