Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Magnifiaque

🫶🏻💛
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
10.662
28.090
Selam kaderdaslarim
Topik bize ugur getirsin

Ocak subat derken 2021i bitirdik
2022 ye hamile girebilmek umuduyla aciyorum bu topigi bu ay tedavi gorebilcekmiyim daha bilmiyorum
Tutmamis olmasi nasip ama bir yerlerde biseyleri eksikmi yaptim veya bilmedigim birseyler varmi hep beraber devam edelim insallah bu yolda ugrasan herkese hayirli evlat nasip olsun
Zaten artik butun kk biliyor bendeki cocuk hasretini bu donemde ne yediniz ne kullandiniz yazarsaniz sevinirim
Esim de bir problem yok
Benim hipofiz bezim calismiyor cok arastirdim ama pek kimse bulamadim bu konu hakkinda da
Artik gercekten de dipdeyim stres yapmamak icin de cok cabaladim ama konu basli basina stresli bana bir cikis yolu yazabilecek olan varsa da dinliyorum

Ovitrelle kullananlarla burda bulusalim pozitiflerin cok oldugu bir topik olsun insallah

Son düzenleme:
Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

Allah sana sağlıklı hayırlı evlat evlatlar versin. Ben de 3.5 yıldır uğraşıyorum 4 gelişim durması kürtaj Bi kimyasalım var. Hala sebebi bulunmuş değil.. Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın çok zor..
Hipofiz bezi hamileliğe engel mi oluyormuş

Rabbim kolaylıkla hamile kalmayı nasip etsin inşallah canım en yakın zamanda bebeğini kucağına alacaksın Allah İn izniyle doktor ne diyor peki hipofiz beziyle alakalı

Aynen canım durmak yok yola devam inşallah bide bakıyoruz ucumuzde hamileyiz bu seferde hamilelik donemlerimizi takip ederiz inşallah
Ay senin ağzından bal damlıyo. Yaa inşallah Allahım inşallahh burdan gebe kaldık mı kalmadık mı değil de bu hafta bebiş şöyle bebiş böyle takibi yaparız

Aynen canım durmak yok yola devam inşallah bide bakıyoruz ucumuzde hamileyiz bu seferde hamilelik donemlerimizi takip ederiz inşallah

Ay senin ağzından bal damlıyo. Yaa inşallah Allahım inşallahh burdan gebe kaldık mı kalmadık mı değil de bu hafta bebiş şöyle bebiş böyle takibi yaparız
Insallah Kizlar ya Dusunup kafayi yemektense boyle beraber care buluruz napalim rabbim tez zaman da versin mucizelerimizi

Rabbim kolaylıkla hamile kalmayı nasip etsin inşallah canım en yakın zamanda bebeğini kucağına alacaksın Allah İn izniyle doktor ne diyor peki hipofiz beziyle alakalı
Bir Pelincik guzel dualarin icin cok tesekkur ederim insallah Rabbim senin mucizeni de sag salim kucagina almani nasip etsin Hipofiz bezi gebelik icin cok onemliymis ve hormonlar onunla calisiyormus bir nevi o Yonetiyormus yumurtalar buyusun catlasin diye o calismayinca butun sistem iptal
Doktor maalesef normal yoldan olmayacagini ama buyutme ve catlatma ignesiyle kolay oldugunu soyluyor bir kere kaldigim icin vucudumun buna alistigini olacagini dusunuyor ama son ovitrelle de negatif cikinca umidim git gide azalmaya basladi acikcasi hayirlisi he birde stres hipofiz bezini daha kotu ediyormus ama ben stresin annesiyim

Bende teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…