Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O olmayinca korkuyorum biseymi oldu diye olunca hal birakmiyormus daha yeni yeni geliyor ama hissediyorum hayir birde kvdemler var onlara caktirmamaya calisiyorum
Ben Çarşambadan beri geceleri uyuyamiyorum kuzum ya,hem bulantidan hem de hep ayni saatte uyaniyorum insan halsizlesiyor valla
Caktirma caktirma degerin çok güzel artiyor masallah sübhanallah

Ben Çarşambadan beri geceleri uyuyamiyorum kuzum ya,hem bulantidan hem de hep ayni saatte uyaniyorum insan halsizlesiyor valla
Caktirma caktirma degerin çok güzel artiyor masallah sübhanallah
Ayy kiyamam seninde cok demek bulantilarin birde istahsizlik varsa halsizlik direk ortaya cikiyor insallah kuzum pazartesi artmis olur ya
Kacta Rdvun pazartesi

Aynen kuzum valla,misafir gelcek bide
Sen sakin agir kaldirma aman dikkat et kendine
Randevusuz sabahtan gidicez bebegim senin sabah mi?
Evet 8.30 da gitmeyi dusunuyorum insallah Sakat oldugum isime geldi is yapmamaya calisiyorum cicegim ben tekbir alim takdir Allah’tan napalim
Ayy kolay gelsin misafir’isi zor olmus mutfaga girebiliyormusun

Evet 8.30 da gitmeyi dusunuyorum insallah Sakat oldugum isime geldi is yapmamaya calisiyorum cicegim ben tekbir alim takdir Allah’tan napalim
Ayy kolay gelsin misafir’isi zor olmus mutfaga girebiliyormusun
Ay hayırlı haberlerle dönelim ya
Kokulardan yana sıkıntı yok aman olmasın ya maske takar yine yaparim mecbur
Kizlar kizlarrrr bende yarin ovitrellemi olucam dua edin nolurr❤
Ay hadi İnşallah sonuç güzel olacak

Kizlar kizlarrrr bende yarin ovitrellemi olucam dua edin nolurr❤
Ayy dualarimdasin hadi insallah pozitif gorelim
Ay hayırlı haberlerle dönelim ya
Kokulardan yana sıkıntı yok aman olmasın ya maske takar yine yaparim mecbur

Ay hadi İnşallah sonuç güzel olacak
Ayy kolay gelsin cicegim ben mutfaga gitmedikce sorun yok biliyormusun
Insallah guzel sonuclar aliriz

Valla ben 36 diye biliyordum dr 40. Saatte yapin daha etkili olacak dedi bide stres yapmayin dusunmeyin rahat olmak cok onemliymis
Bizde işte herseyi yapıyoruz ama Bi rahat olmayı beceremiyoruz kızlar bisi sorcam ya bu spermler sizde de dışarı akıyormu ben kafayı yicem ya çok sinirleniyorum çıktığı gibi dışarı fırlıyor resmen milletinki içeri fırlar bizim disari

Benimde cikiyor, onemli degil ama o cikanlar zaten ilk bosaldiginda onemli kismi gidiyor tuplere

Valla ben 36 diye biliyordum dr 40. Saatte yapin daha etkili olacak dedi bide stres yapmayin dusunmeyin rahat olmak cok onemliymis
Evet bende 36.saat biliyordum tuhaf geldi
Ah o stres meditasyon yapmani tavsiye ederim rahatlatiyor
Ayy sorma bende de oluyor o
Benimde cikiyor, onemli degil ama o cikanlar zaten ilk bosaldiginda onemli kismi gidiyor tuplere
O cikanlar kotumu aceba

Evet bende 36.saat biliyordum tuhaf geldi
Ah o stres meditasyon yapmani tavsiye ederim rahatlatiyor

Ayy sorma bende de oluyor o

O cikanlar kotumu aceba
Bide afedersiniz penis çıkar çıkmaz akıyor eşim diyorki ucundaymis zaten orda direk akıyor diyo ben anlamadım gitti ya inşallah içime gidiyodur gerçi hissediyorum biraz ama neyse duygularım darmadağın

Bide afedersiniz penis çıkar çıkmaz akıyor eşim diyorki ucundaymis zaten orda direk akıyor diyo ben anlamadım gitti ya inşallah içime gidiyodur gerçi hissediyorum biraz ama neyse duygularım darmadağın
Sen stres yapma ama biliyorum suan stressiz yasamak o kadar zor bende ayniyiz ama yapmamak gerek
O bizde de oluyor genellikle olacaksa herturlu

Biz dün 35. Saatte yapmıs olduk
Erken oldu ama eşim dayanamadı
Bugün boş geçiyor, bide yarın akşam ilişki önerdi
Ama bugün içim rahat etmiyo sanki boş geçmese mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…