Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz dün 35. Saatte yapmıs olduk😁
Erken oldu ama eşim dayanamadı
Bugün boş geçiyor, bide yarın akşam ilişki önerdi
Ama bugün içim rahat etmiyo sanki boş geçmese mi🤭
Bende kesinlikle degerlendir ben igneyi olunca 3 gün üst üste olmustu🤣 hatta burda birini okudum 4 gün üst üste yapmış riske atmim diye hamileydi

Bende kesinlikle degerlendir ben igneyi olunca 3 gün üst üste olmustu🤣 hatta burda birini okudum 4 gün üst üste yapmış riske atmim diye hamileydi
Ay valla değerlendircem galiba ya
İçimde kalmasın =) Magnifiaque Magnifiaque de değerlendirebildiğin kadar değerlendir demişti zaten 😊
Doktoru dinledim de noldu sanki kaç aydır hatta yıldır😑

Bana dua et nolurr😞 ismim Betül zaten biliyon özel ismimle et inşallah senin duaların şuan kabul olur melek var sende melek🥰
Ayy Kuzum soylemene gerek bile yok ismen her namazdan sonra dua ediyorum insallah 😍😍♥️
Arada takipteyim burasını bana da lazım olcak Magnişim Magnifiaque Magnifiaque :rolleyes:
Ayy tinnim inaniyorum bu sefer olacak 🥰sende dualarimdasin cicegim
Kizlar tinnime de hep dua edelim nolur ♥️♥️
Ay valla değerlendircem galiba ya
İçimde kalmasın =) Magnifiaque Magnifiaque de değerlendirebildiğin kadar değerlendir demişti zaten 😊
Doktoru dinledim de noldu sanki kaç aydır hatta yıldır😑
Valla degerlendirdigin kadar degerlendir benim doktorum igneden 2 gun once baslatiyor igneden iki gun sonraya kadar artik insan da hal kalmiyor ya insallah tutar rabbim kerim 😍😍😍

Nezamandir demiyorsun iğneyle yada kendiniz
Tam 2 bucuk senedir kuzu
Sebepsiz infertilite
3 ay femara klomen çatlatma iğnesi kullanıp denemiştim, olmadı
Bu ayda tüp bebeğe başlamak için doktora gittik, bu doktorda bikes daha klomen çatlatma iğnesi deneyelim bende göreyim bi yumurtalar ilaca ne tepki veriyor durum nedir olmassa bi dahaki ay başlayalım dedi
Yani bu ay son şansım =)

Tam 2 bucuk senedir kuzu
Sebepsiz infertilite
3 ay femara klomen çatlatma iğnesi kullanıp denemiştim, olmadı
Bu ayda tüp bebeğe başlamak için doktora gittik, bu doktorda bikes daha klomen çatlatma iğnesi deneyelim bende göreyim bi yumurtalar ilaca ne tepki veriyor durum nedir olmassa bi dahaki ay başlayalım dedi
Yani bu ay son şansım =)
Vardır bundada bir hayır instegramda da çok gördüm burada okudum tüp bebeğe baslicaklari son oyda hamile kalanları vardır Rabbimin bir bildiği inşallah kalırsın bu sefer duamdasin🥰

Vardır bundada bir hayır instegramda da çok gördüm burada okudum tüp bebeğe baslicaklari son oyda hamile kalanları vardır Rabbimin bir bildiği inşallah kalırsın bu sefer duamdasin🥰
Saol kuzu❤️
Sizin kadar tevekkül sahibi olamadım bu süreçte bazen neden diye çok üzülüp çok isyan ettim ama bi yerden sonra artık bıraktım ümit etmeyide sorgulamayıda, elbet zamanı var dedik kabullendik
Şimdi yeniden başlıyor gibi hersey=)
Allahım nasip etsin insallah banada burda isteyen herkesede ❤️

Kızlar adetime 3 gün kala lekelenmem başladı ama tuhaf bir şekilde hala gerçek anlamda adetim başlamadı. Lekeler ise siyah ve kahverengi kan lekeleri... normalde adetim hep düzenlidir bir gün öncesinde lekelenme olur ve sonraki gün oluk oluk akar ama 2. Gün bitti ustelik adet belirtileri de yasamadim göğüslerim şişmedi ama ellerim ve ayaklarım şişmeye başladı. Neden oluyor anlamadim. Bu arada iğnenin 13. Günü kan testim negatifti. Çatlatma iğnesi yada Femara'nin etkisi olabilir mi? Daha once böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba ?

Kızlar adetime 3 gün kala lekelenmem başladı ama tuhaf bir şekilde hala gerçek anlamda adetim başlamadı. Lekeler ise siyah ve kahverengi kan lekeleri... normalde adetim hep düzenlidir bir gün öncesinde lekelenme olur ve sonraki gün oluk oluk akar ama 2. Gün bitti ustelik adet belirtileri de yasamadim göğüslerim şişmedi ama ellerim ve ayaklarım şişmeye başladı. Neden oluyor anlamadim. Bu arada iğnenin 13. Günü kan testim negatifti. Çatlatma iğnesi yada Femara'nin etkisi olabilir mi? Daha once böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba ?
Enfeksiyon olabilir mi 🙄

Evet bende 36.saat biliyordum tuhaf geldi
Ah o stres meditasyon yapmani tavsiye ederim rahatlatiyor

Ayy sorma bende de oluyor o

O cikanlar kotumu aceba
Meditasyonu deniyim canim normalde yapıyorum ama iliski oncesi denemedim hic. Ya o cikanlar icin onemli degil diyor doktorlar gitmesi gereken gidiyormus iceriye
Biz dün 35. Saatte yapmıs olduk😁
Erken oldu ama eşim dayanamadı
Bugün boş geçiyor, bide yarın akşam ilişki önerdi
Ama bugün içim rahat etmiyo sanki boş geçmese mi🤭
Degerlendirin canim bana dr catlamadan sonra sık sık iliski dedi

Saol kuzu❤️
Sizin kadar tevekkül sahibi olamadım bu süreçte bazen neden diye çok üzülüp çok isyan ettim ama bi yerden sonra artık bıraktım ümit etmeyide sorgulamayıda, elbet zamanı var dedik kabullendik
Şimdi yeniden başlıyor gibi hersey=)
Allahım nasip etsin insallah banada burda isteyen herkesede ❤️
Kuzum stres yapma hepimiz uzuluyrouz bu surecte normal meditasyon yap istersen birae kafan rahatliyor 🥲😍
Poponun altına yastık koy canım öyle yapınca içerde duruyor kalkana kadar 🤣
Ajjajajjaja her halti denedik

Adetin gelmemesi tuhaf olmus ya Kuzum keske bir umut yerlesme kanamasi felan olsa 😢😍
Meditasyonu deniyim canim normalde yapıyorum ama iliski oncesi denemedim hic. Ya o cikanlar icin onemli degil diyor doktorlar gitmesi gereken gidiyormus iceriye

Degerlendirin canim bana dr catlamadan sonra sık sık iliski dedi
Insallah ise yarar stres yapmadan yasamak cok zor elimizden geldigince soguk kanli olmaliyiz

X