Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum korkma birsuru hamile kalan bile var hem doktor korkma diyorsa korkulacak bisey yok
İlaca başladım
Ohh super insallah bu sefer benimle cuma rdvum var
Canım bu ay ben de çekilicem doktor kaçıncı gün çekelim dedi.. Akciğer filmi ekg vsyi neden istedi. Bir de fiyatı ne acaba
Kuzum sen hamile degilmisîn oyle hatirliyorum ama
Hadi insallah iki tane sansin var insallah olur

Kuzum korkma birsuru hamile kalan bile var hem doktor korkma diyorsa korkulacak bisey yok

Ohh super insallah bu sefer benimle cuma rdvum var

Kuzum sen hamile degilmisîn oyle hatirliyorum ama

Hadi insallah iki tane sansin var insallah olur
Ahhh kuzum Allah mı söyletti keşkeee keşke ama malesef değilim.. Bu ay iğneden mi ne düzenim iyice şaştı olamadım adet tam bir türlü.. 3 gündür baya leke tarzında geliyor bugün adet oldum gibi kırmızıa döndü sonra yine durdu kaç saattir gelmiyor bşey

Ayy insallah bu son adetin olsun kuzum Insallah hamile kalirsin bazen oluyro hormonal olarak insallah duzelir

Ay hadi canım herşey gönlünce olsun inşallah yarın sonuçlarını aldığında bizimle de paylaş

Bununla hamile kaldigini anlamak cok zor tabi ama hamileligin ilk baslarinda 11- 90 arasi olmasi gerekiyor sanirim
Evet öyleymiş bende araştırım ama kesin bir sonuç değil tabi ki yüksek olup hamile kalamayanda var düşük çıkıp hamile kalanda yumurtanın gelişip çatladığını anlıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…