Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet öyleymiş bende araştırım ama kesin bir sonuç değil tabi ki yüksek olup hamile kalamayanda var düşük çıkıp hamile kalanda yumurtanın gelişip çatladığını anlıyorum sadece
Evet en azindan catlamis umarim tutunmasida olur kurtulursun Sakince beklemek kaliyor geriye

Evet en azindan catlamis umarim tutunmasida olur kurtulursun Sakince beklemek kaliyor geriye
İnşallah canım ben 1 yıldan fazladır deniyorum benim ve eşimin değerleri çok güzel bir klomen bir kerede aşılama oldum maalesef negatif sonuçlandı bu ay femara kullandım inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız Bizimle birlikte evlenen tüm arkadaşlarımızın çocukları oldu biz bekliyoruz işte..

Aynen bende oyle 4 yildir deniyorum insallah olur Allah kerim esinde sorun yoksa cok sukur kadin sorunlari halledilir Allah buyuk Insallah ol der olur

İki yumurtam vardı 25-17 mm iğne vuruldum. Hiçbir belirtim yok ben femaranın ve iğnenin yan etkilerini bile yaşamadı o yüzden şu an hiç belirtim yok. Sizin var mı belirtiniz
Benim de yok gaz var sadece ama belirti saymıyorum göğüs ağrısı yok akıntı yok korkmaya başladım

İki yumurtam vardı 25-17 mm iğne vuruldum. Hiçbir belirtim yok ben femaranın ve iğnenin yan etkilerini bile yaşamadı o yüzden şu an hiç belirtim yok. Sizin var mı belirtiniz
halbuki her ay belirti yasayıp adet olurdum mesala bi haftadan önce göğüs hassaiyetim başkar hafiften akıntım felan olur bu ay hiçbiri yok

Kızlar bişey dicem ya ben yarın hsg için gidicem beni çok korkuttular narkoz alıcaksın sigara içiyosun uyanamazsın falan dediler doğru mu ki ay bi de küçücük bi operesyon yolunda gidersem tövbe tövbe beni bi aydınlatın bilgisi olan var mı?

Hayir asla oyle bisey olamaz sence boyle bir risk olsa doktor sana demezmiydi ? Herkese bakma sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…