Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ovitrelle etkisi mi bilmiyorum ama ölüyorum resmen. Regl sancısını hiç bu kadar ağır yaşamamıştım bütün vücudum uyuştu yaa bacaklarım felç gibi. Böyle olan var mı benden başka?

Bende gonal f kullandım Bende de bir etkisi pek olmadı açıkçası başka neler kulandiniz ve istanbulda önerebileceğiniz bir doktor varmi

Kızlar ovitrelle etkisi mi bilmiyorum ama ölüyorum resmen. Regl sancısını hiç bu kadar ağır yaşamamıştım bütün vücudum uyuştu yaa bacaklarım felç gibi. Böyle olan var mı benden başka?
Evet bende oyleyim asiri sancim var demekki etkisi boyle mi cikiyor aceba

Evet bende oyleyim asiri sancim var demekki etkisi boyle mi cikiyor aceba
Ay sorma ya öldüm öldüm dirildim ben. Ağrıdan ağladım. Bayılacaktım elim ayağım tutmuyodu. Eşim yalvardı kalk hastaneye gidelim böyle olmaz diye ama gitmedim. Vücuduma başka ilaç almak istemiyorum tedavinin devamında problem çıkarsa diye korkuyorum. Ama bildiğin rahim tertemiz olacak gibi duruyor minik minik ama birsürü parça döküyorum ben sende de öyle mi?

Evet bende de oyle ben zaten 5 aydir adet olmuyordum direk adet oldum ve bugun ucuncu gun hala surunuyorum o derece agriyor bende icim temizleniyor diye dusundum insallah oyledir

Evet bende de oyle ben zaten 5 aydir adet olmuyordum direk adet oldum ve bugun ucuncu gun hala surunuyorum o derece agriyor bende icim temizleniyor diye dusundum insallah oyledir
Ayyyy deme yaa beni adetin 3. Günü çağırdı doktorum zaten nefret ediyorum vajinal ultrasondan bide öyle yoğun kanama olursa ne halt ederim ben ya

Benimde ağrım var valla kendim de değilim bu ignede bebis harici hersey getirdi bize

Doktor Bi sıkıntın yok ama bide böyle deneyelim demişti ben bir senedir olmuyor dedim Bi sene olmayanlara ilk bu yumurta buyutme ilacı ve iğneyle deniyorlar tedavi ama ben 6 aydır deniyorum olmuyor 1 sene bilerek dedim versin diye

Iyi yapmissin aslinda zaman kaybi
Hic Bisey bulmuyorlarsa en guzeli birseyleri denemek insallah bu sefer olur
Evet ilaç kullanmadan iğne vuruluyor mu ki
Evet bazilari direk catlatma yapiyor diye okumustum kkde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…