Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yaa elim ayağım titriyor hastanedeyim şu an. Hsg istedi doktorum. Bende panik atak var çok korkuyorum. Kan verdim akciğer filmi çektirdim şimdi de ekg den çıktım. Kan sonuçlarının çıkmasını bekliyorum. Tüm sonuçları anestezi ile görüşüp gün belirlicez. Ay nolur hsg çektirenler biraz anlatsın aşırı korkum var

Hayir asla korkma canim insallah butun sonuclarin guzel cikar sen merak etme bunu yapmasi cok guzel bisey

Ben anestezili çektirdim hiçbir şey hissetmedim tavsiye ederim

Hayir asla korkma canim insallah butun sonuclarin guzel cikar sen merak etme bunu yapmasi cok guzel bisey
Ay sorma yaa. Söyledim ben çok korkuyorum diye. Baygın olacaksın bişey hissetmiceksin dedi. Zaten ben çekicem korkmana gerek yok dedi sakinleştirmeye çalıştı. Doktorumda bunu çekmemiz lazım dedi. Çok önemli olduğunu söyledi ama bende panik atak var o anesteziyi alıp geri uyanamicam gibi hissediyorum.

Ay birde ben başka ilde gidiyorum hastaneye uyanıp 2 saat yol çekicem. Mahvolur muyum sence?
Ben de çok korkmuştum ama hiç değmedi uykuya dalar gibi gidiyorsun zaten toplam 15-20 dk sonra uyanıyorsun uyandığımda belim ağrıyordu yarım saar sonra geçti kiminin kasıklari ağrır bunyene göre değişir. Fakat aşırı uykulu uyuşuk hissettim anestezi etkisi dikkatli ol taksiyle git otogara kendi aracinla gitme bence dalgın olabilirsin dönüşte

Ayy canım ya çok teşekkür ederim tavsiyerine dikkat edicem. Çok stresliyim yinede. Anesteziyle görüşmem bitince doktora da söyledim uyanamicam gibi hissediyorum dedim güldü korkma dedi %99.9 garanti veriyorum uyanacağına dedi şimdiye kadar bu operasyonda uyanmayan olmadı dedi

Canım bu ay ben de çekilicem doktor kaçıncı gün çekelim dedi.. Akciğer filmi ekg vsyi neden istedi. Bir de fiyatı ne acaba

Allah seni netmeye ya güldürdün beni kalp ameliyatina girmiyon ya bisi olmaz sen rahat ol sal kendini
Bendeki paniği görsen beyin ameliyatı havasındayım şu an annemi aradım Babamı kardeşimi teyzemi ortalığı ayağa kaldırdım ben ameliyat olucam perşembe günü diye şimdi de yoldayım eve gidiyorum belki vasiyet bile yazabilirim sonuçta narkoz alıcaz Allah bilir belki de ecel çekiyo beni oraya

Canım bu ay ben de çekilicem doktor kaçıncı gün çekelim dedi.. Akciğer filmi ekg vsyi neden istedi. Bir de fiyatı ne acaba
Benim bugün adetimin 3. Günü kuzum bana ne zaman bittiğini sordu çarşamba biter dedim o zaman perşembe çekelim dedi. Adetin hemen sonrası olması gerekiyomuş. Rahim duvarıma ve yumurtalıklarıma baktı. Rahim duvarın incelmiş çekebiliriz dedi yani şunu çıkardım ben hsg çekilebilmek için rahim duvarının incelmiş olması gerekiyo
Ekg ve akciğer filmini de narkoz alıcaz ya ondan istiyolar sanırım ciğerlerde problem varsa narkoz sonrası öksürük yapıyomuş o da tıkanmaya sebep oluyomuş. Sigarayı içme o güne kadar dedi bide. Ekg de verecekleri ilaç tansiyon düşürüyomuş o yüzden baktılar kalbe bence. Fiyatı da 1.500₺ dediler canım

Anladım canım ben de adetin 3. Günü gidip hem hormonlara bir daha baktırıp hemde rahim filmi için gün alacağım. Hiç korkma canım inşallah güzel sonuçlar alırız fiyatı uygunmuş bakalım benim ki ne diyecek

Sen de haber ver kuzum. Birbirimize destek olalım burda malum çevreden hayır yok. Bari moralimiz yüksek olsun bu süreçte

Merhaba kızlar
Bende bu ay femara ve çatlatma iğnesi kullandım 25 ve 17 mm sol tarafta yumurtlarım vardı 6 Aralıkta iğne vuruldum. Bugün progesteron testi yaptırdım yarın inşallah güzel sonuç alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…