Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor içmesen iyi olur dedi uyanamazsın falan demedi hatta %99.9 uyanma garantisi veriyorum sana dedi bu operasyonu geçirip uyanamayan kimse olmadı şimdiye kadar dedi
Sigara herturlu kotu ozellikle bebek isteyenlere daha kotu biraksan iyi olur ama bu tedaviyle ilgisi yok sen korkma sakin ol ayetel kursi oku gir Allah buyuk olmaz bisey emin ol

Ema20 Arkadaşım canım arkadaşım sen gerçek bir panikatakmis sin anladim bak kapatacan gözlerini usulca uyucan zaten bisi hissetmicen anlamican sonra Bi uyancan ki bitmiş gitmiş buyutme gözünde şu olayı gozunu sevim millet anca korkutsun bide bebek sorsun dursun zaten başka ne işe yarar ki onlar morel bozmaktan başka millet kaç sene sigara iciyo da açık kalp ameliyatından bile ayık cikiyo sen bosver bak benim hafizim kimin duası kabul olcak bilinmez dua edicem okucam sana bugün söz sen oku ayetl kursini işini Allaha bırakan darda kalmaz demişler ahanda buraya yazıyorum çıkınca buraya yazicam bumuymus kızlar korktuğum dicen

Kızlar ovitrelle etkisi mi bilmiyorum ama ölüyorum resmen. Regl sancısını hiç bu kadar ağır yaşamamıştım bütün vücudum uyuştu yaa bacaklarım felç gibi. Böyle olan var mı benden başka?
Ayy gercekten mi yaa bende bugün vurunacağım ne kadar sürdü bu sancılar

Yaaa canım benimm çok teşekkür ederim ya moral verdin bana daha iyi hissediyorum kendimi dua edin bana yarım saatim kaldı

Sigara herturlu kotu ozellikle bebek isteyenlere daha kotu biraksan iyi olur ama bu tedaviyle ilgisi yok sen korkma sakin ol ayetel kursi oku gir Allah buyuk olmaz bisey emin ol
Kuzum sende dua et bana yarım saatim kaldı. Eğer ağrı sızı hissetmezsem korktuğum gibi bişey değilse burda hsg den korkan herkese ben çektirdiysem herkes çektirir diye anlatıcam akşam kuzenimi aradım o sağlıkcı ama panikten aklıma gelmedi ona sormak bypass olacakmış gibi davranma dedi bana o kadar stresliyim yani düşünün halimi

Simdi bitmistir kesin nasilsin yaz bize

Oh cok sukur kurtuldun insallah sonuclar da temiz ve guzel cikar
Çıktı sonuçlarım kuzum. Doktor eşime kendine geldiği zaman odama bekliyorum demiş. 1 saatte falan ayağa kalkabilecek duruma geldim zaten gittik odasına. Çok şükür bin şükür tertemiz dedi rahim şekli iyi dedi tıkanıklık yapışıklık hiçbir sıkıntı yok tüplerde dedi. Bu ay gebelik olmazsa adetin 2. Günü gel dedi inşallah hamileyim diye giderim adetin 2. Günü gitmiyim nolur yaa

Ayy gercekten mi yaa bende bugün vurunacağım ne kadar sürdü bu sancılar
Canım iğneyi vurduğum gün çok fazla bi ağrı olmadı bende hafif sancılar oldu. Sonraki 3 gün belirtisiz 4. 5. Gün inanılmaz sancım oldu hatta 4. Günün gecesi sabaha kadar ağladım resmen. Birde iğneyi vurulduğum günden adet günüme kadar mide bulantısı yaşadım ara ara. Benim sonuç negatif çıktı. Ve adetinde ilk günü kendimi yerlere atacak kadar sancılıydı. Hayatımda geçirdiğim en berbat adetti. Avuç avuç kum gibi minik parçalar döktüm resmen. Tabi ki her bünye farklı sende bu kadar kötü geçmeyebilir. Kendine dikkat et bol bol dinlen ve sırtını ayaklarını sıcak tutmaya bak kuzum inşallah pozitifi görürsün

Ohh çok şükür elhamdülillah

Oh harika insallah hamile kalirsin gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…