Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilk öğrendiğim testler artık vedalaşıyorum inşallah yerine yenilerini koyup ömür boyu saklarım Eki Görüntüle 2981661

In

Insallah cok bekletmeden rabbim
Magnifiaque boylede çikmisti bir kere. O zaman daha adet gunum gelmemisti. Ama bilmiyorum umutlenmekde istemiyorum ama umutsuzlukda olsun istemiyorum. Ama sanki belirtilerde var gibi gibi. Kan vermeden inanamiyacagim qaliba.
Sen icini ferah tut Yarin bir kan ver evde stokta testin varmi ? Yap istersen

Insallah cok bekletmeden rabbim

Sen icini ferah tut Yarin bir kan ver evde stokta testin varmi ? Yap istersen
Eczane yakinimda ama dun sabah erkenden yapmistim diye tekrarlamadim. Vallahi testlere para harcamaktan para kalmadi ama bu sabah erkenden yaptigimda o ince çizgili olan testimdi. O hep negatif. Clearblue de hep pozitif. Ama açikcasi diger aylari clearblue hic pozitif cikmamisti.

Off sorma testcileri zengin eden benim suan korkuyorum ama

Ben fransadayim burda da ates pahasi lanet test elimfeki ucuzlarda pozitif gorursem dijitale gecis yaparim
Vallahi deme ya. Testde o kadar pahali olurmu ya. Vallah bu gidisle bekleyecegim, cocuk karnimda tekme atinca anlayacagim, hamilemiyim degilmiyim baska care kalmadi yani. Yada cocuk karnimda dile gelecek. Anaammm cilekes anam. Bende burdayim, diye

Vallahi deme ya. Testde o kadar pahali olurmu ya. Vallah bu gidisle bekleyecegim, cocuk karnimda tekme atinca anlayacagim, hamilemiyim degilmiyim baska care kalmadi yani. Yada cocuk karnimda dile gelecek. Anaammm cilekes anam. Bende burdayim, diye
Jajajajjaa varya cidden beklesek daha iyi test yapinca da kafa rahat etmiyor ki daha cok karisiyor
Yarın vereceğim şimdi beni tuhaf bir korku sardı ya iğnenin etkisi geçmemişse diye düşünüyorum
12. Gun gecmistir artik ya ama bekle 13. Gunde yapalim
kız bende baktım amazondan 150 ye denk geliyor TL olarak çok pahalı
Offf ates pahasi masallah hayir’hem pahali
Hem de yapinca zaten inanmiyoruz en temizi ucuz’kullanmak
Canım kan testi vermeden yarın ilk idrar ile tekrarla testi istiyorsan sonuca göre kan verirsin bende pozitif çıkınca 4 test yapmıştım aynı anda o kadar ümidim yoktu düşün artık
Aynen Bence de
Evet yapma yarın 12.günün yarın yaparsın
pozitif olacaksa beklemeye raziyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…