Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyisin ama dimi kuzum?

Beni de ikilemde birakiyorsun kiz simdi yapsan negatif çıksa ben yaptırdım diye üzülürüm ama cikabilir mi belli olmuyor ki uf
Ayy yerim oyle dusunme senin ne sucun var ama eninde sonunda ogrenecegiz aslinda ama iste ben
Magnifiaque eger acilirsa yapacagim. Vallahi etrafimdaki ecanelerdeki testler bu alam.
Bak ben sana benim testi atim eski testim aynisi benim cizgi seninkinden daha silikti ama vardi diger attigin testi bilmem ama clife a guvenirim
Negatifi görmeye cesaretim yok o yüzden elim gitmedi bugün
Jajjajajja al benden fe o kadar
Hoşbuldum canım benim ee var mı güzel gelişmeler özet geç bakıyım ? Testlere devam ettin mi?
Bugun 11. Gunum ve hala test yapamadim 7. Gunde yaptim hic bisey yoktu

Yarın 12. Gün yarın sabah tekrar yaparsın canım bugün yapmana gerek yok bence

Aynen yavas yavas sona geliyorum ne dusunebilirim onu da bilmiyorum
Canım 14 gün bize bitmek bilmiyor gerçekten çok sıkıcı ama senin son 3 günün kaldı inşallah güzel kıpkırmızı çift çizgi görürsün olmazsada üzülme bak bende buradayım nolmuş ki birlikte takılırız

Yaa erken gebelik testi yaptım başta negatif çıktı şimdi ise çok çok silik bir çizgi görüyorum ve bugün ignenin 12. Günü çok heyecan yaptım şimdi. Iğnenin etkisi geçmiştir dimi kızlar

Off oyle ama korkuyorum
Yaa erken gebelik testi yaptım başta negatif çıktı şimdi ise çok çok silik bir çizgi görüyorum ve bugün ignenin 12. Günü çok heyecan yaptım şimdi. Iğnenin etkisi geçmiştir dimi kızlar
Anaaam At bir bakalim etki kesin gecmistir

Magnifiaque boylede çikmisti bir kere. O zaman daha adet gunum gelmemisti. Ama bilmiyorum umutlenmekde istemiyorum ama umutsuzlukda olsun istemiyorum. Ama sanki belirtilerde var gibi gibi. Kan vermeden inanamiyacagim qaliba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…