Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyisin ama dimi kuzum?

Beni de ikilemde birakiyorsun kiz 😂 simdi yapsan negatif çıksa ben yaptırdım diye üzülürüm ama cikabilir mi belli olmuyor ki uf 🙈
Ayy yerim 🤣😍oyle dusunme senin ne sucun var ama eninde sonunda ogrenecegiz aslinda ama iste ben 🥲
Magnifiaque Magnifiaque eger acilirsa yapacagim. Vallahi etrafimdaki ecanelerdeki testler bu alam. 😟
Bak ben sana benim testi atim 🥲eski testim aynisi benim cizgi seninkinden daha silikti ama vardi diger attigin testi bilmem ama clife a guvenirim
Negatifi görmeye cesaretim yok o yüzden elim gitmedi bugün 😂
Jajjajajja al benden fe o kadar
Hoşbuldum canım benim 🤗 ee var mı güzel gelişmeler özet geç bakıyım ? Testlere devam ettin mi?
Bugun 11. Gunum ve hala test yapamadim 7. Gunde yaptim hic bisey yoktu 🥲

Ayy yerim 🤣😍oyle dusunme senin ne sucun var ama eninde sonunda ogrenecegiz aslinda ama iste ben 🥲

Bak ben sana benim testi atim 🥲eski testim aynisi benim cizgi seninkinden daha silikti ama vardi diger attigin testi bilmem ama clife a guvenirim

Jajjajajja al benden fe o kadar

Bugun 11. Gunum ve hala test yapamadim 7. Gunde yaptim hic bisey yoktu 🥲
Yarın 12. Gün yarın sabah tekrar yaparsın canım bugün yapmana gerek yok bence

Magnifiaque Magnifiaque eger acilirsa yapacagim. Vallahi etrafimdaki ecanelerdeki testler bu alam. 😟
AC89B547-8202-4955-A751-C2993289D98D.jpeg

Seninki bana gore daha koyu sanki 😍

Yaa erken gebelik testi yaptım başta negatif çıktı şimdi ise çok çok silik bir çizgi görüyorum ve bugün ignenin 12. Günü çok heyecan yaptım şimdi. Iğnenin etkisi geçmiştir dimi kızlar 😃

Canım 14 gün bize bitmek bilmiyor gerçekten çok sıkıcı 😂 ama senin son 3 günün kaldı inşallah güzel kıpkırmızı çift çizgi görürsün 🙏🙏 olmazsada üzülme bak bende buradayım 😂😂 nolmuş ki birlikte takılırız 💃💃
Off oyle ama korkuyorum 🥲🤣
Yaa erken gebelik testi yaptım başta negatif çıktı şimdi ise çok çok silik bir çizgi görüyorum ve bugün ignenin 12. Günü çok heyecan yaptım şimdi. Iğnenin etkisi geçmiştir dimi kızlar 😃
Anaaam At bir bakalim 😍😍😍etki kesin gecmistir

Magnifiaque Magnifiaque boylede çikmisti bir kere. O zaman daha adet gunum gelmemisti. Ama bilmiyorum umutlenmekde istemiyorum ama umutsuzlukda olsun istemiyorum. Ama sanki belirtilerde var gibi gibi. Kan vermeden inanamiyacagim qaliba.

X