Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyisin ama dimi kuzum?

Beni de ikilemde birakiyorsun kiz simdi yapsan negatif çıksa ben yaptırdım diye üzülürüm ama cikabilir mi belli olmuyor ki uf
İyim kuzum kanama bitti şükür regli gibi geçirdim çok yoğun ve ağrılı olmadı ovülasyon testlerine başlıcam yeni ay yeni umutlar sen nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin ?

Bakalim 2 3 gun sonraya tekrar test yaparim
Haydi bakalim magnisle seni bekliyoruz
İyim kuzum kanama bitti şükür regli gibi geçirdim çok yoğun ve ağrılı olmadı ovülasyon testlerine başlıcam yeni ay yeni umutlar sen nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin ?
Ohhh şükür
İnşallah ocak bitmeden nokta atışı olur güzellik
Şükür iyiyiz canım, yarın sabah doktoruma gidecegim heyecan dorukta

Haydi bakalim magnisle seni bekliyoruz

Ohhh şükür
İnşallah ocak bitmeden nokta atışı olur güzellik
Şükür iyiyiz canım, yarın sabah doktoruma gidecegim heyecan dorukta
Ayy hadi inşallah güzel haberler getir bize en son betan kaç çıktı canım kese falan görünür mü acaba ? Anam hamile kalma evresi dert kan takip etmesi ayrı keseydi kalptı valla kadınların derdi bitmiyor

Ayy hadi inşallah güzel haberler getir bize en son betan kaç çıktı canım kese falan görünür mü acaba ? Anam hamile kalma evresi dert kan takip etmesi ayrı keseydi kalptı valla kadınların derdi bitmiyor
İnşallah kuzum
Pazar 165,7 idi. Doktorum iyi güzel yükseliş oluyor dedi
Daha biz minicigiz ablasi yolk gozukcek sanırım yarın,doktoruma göre kese ama bakalım
Hic sorma canım ya kese düzgün mu kalp atışı var mi derken ilk 3 ay bundan onemliymis simdi daha iyi anladım
Bende birinizin bebek haberini bekliyorum birinizin kalp sesi haberini bekliyorum benim isim daha zor
Hepimiz birbirimizden bir haber bekliyoruz

Evet ya ben inşallah hamile kalırsam 3 ay saklamayı düşünüyorum. Kimyasal geçirdiğimi bile sadece kardeşim ve eşim biliyor kimseye söylemedim güzel haberleri yaz bize ayy çok heyecanlı

Evet ya ben inşallah hamile kalırsam 3 ay saklamayı düşünüyorum. Kimyasal geçirdiğimi bile sadece kardeşim ve eşim biliyor kimseye söylemedim güzel haberleri yaz bize ayy çok heyecanlı
Ben de öyle diyordum aileler dışında sizler biliyorsunuz aman sağlıklı olsunda kimse bilmese de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…