Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyisin ama dimi kuzum?

Beni de ikilemde birakiyorsun kiz 😂 simdi yapsan negatif çıksa ben yaptırdım diye üzülürüm ama cikabilir mi belli olmuyor ki uf 🙈
İyim kuzum kanama bitti şükür regli gibi geçirdim çok yoğun ve ağrılı olmadı 😊 ovülasyon testlerine başlıcam yeni ay yeni umutlar 🤗 sen nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin ?

Bakalim 2 3 gun sonraya tekrar test yaparim 😁
Haydi bakalim magnisle seni bekliyoruz 🤭
İyim kuzum kanama bitti şükür regli gibi geçirdim çok yoğun ve ağrılı olmadı 😊 ovülasyon testlerine başlıcam yeni ay yeni umutlar 🤗 sen nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin ?
Ohhh şükür 😍
İnşallah ocak bitmeden nokta atışı olur güzellik 🥰
Şükür iyiyiz canım, yarın sabah doktoruma gidecegim 🙈 heyecan dorukta

Haydi bakalim magnisle seni bekliyoruz 🤭

Ohhh şükür 😍
İnşallah ocak bitmeden nokta atışı olur güzellik 🥰
Şükür iyiyiz canım, yarın sabah doktoruma gidecegim 🙈 heyecan dorukta
Ayy hadi inşallah güzel haberler getir bize 🤗🙏 en son betan kaç çıktı canım kese falan görünür mü acaba ? Anam hamile kalma evresi dert kan takip etmesi ayrı keseydi kalptı 😂 valla kadınların derdi bitmiyor 😂

Ayy hadi inşallah güzel haberler getir bize 🤗🙏 en son betan kaç çıktı canım kese falan görünür mü acaba ? Anam hamile kalma evresi dert kan takip etmesi ayrı keseydi kalptı 😂 valla kadınların derdi bitmiyor 😂
İnşallah kuzum 😍
Pazar 165,7 idi. Doktorum iyi güzel yükseliş oluyor dedi
Daha biz minicigiz ablasi 🤭🤭 yolk gozukcek sanırım yarın,doktoruma göre kese ama bakalım
Hic sorma canım ya kese düzgün mu kalp atışı var mi derken ilk 3 ay bundan onemliymis simdi daha iyi anladım
Bende birinizin bebek haberini bekliyorum birinizin kalp sesi haberini bekliyorum 😍😍 benim isim daha zor 😂
Hepimiz birbirimizden bir haber bekliyoruz 🤭🤭

İnşallah kuzum 😍
Pazar 165,7 idi. Doktorum iyi güzel yükseliş oluyor dedi
Daha biz minicigiz ablasi 🤭🤭 yolk gozukcek sanırım yarın,doktoruma göre kese ama bakalım
Hic sorma canım ya kese düzgün mu kalp atışı var mi derken ilk 3 ay bundan onemliymis simdi daha iyi anladım

Hepimiz birbirimizden bir haber bekliyoruz 🤭🤭
Evet ya ben inşallah hamile kalırsam 3 ay saklamayı düşünüyorum. Kimyasal geçirdiğimi bile sadece kardeşim ve eşim biliyor kimseye söylemedim 😌 güzel haberleri yaz bize ayy çok heyecanlı 🤗🤗

Evet ya ben inşallah hamile kalırsam 3 ay saklamayı düşünüyorum. Kimyasal geçirdiğimi bile sadece kardeşim ve eşim biliyor kimseye söylemedim 😌 güzel haberleri yaz bize ayy çok heyecanlı 🤗🤗
Ben de öyle diyordum aileler dışında sizler biliyorsunuz 🤭🤭🙈 aman sağlıklı olsunda kimse bilmese de olur 🥰

X