Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm kusura bakma detaylı soruyorum Bende merakliy heycanliyim nasi ilerlemistin verdi ne dedi sana da olur gebelik faln dedimi
Bende adet düzensizliği vardı 40-45 gün arası oluyordum hatta bazen söktürücü kullanmadan olamıyordum sonra doktora gittim sağolsun doktorum çok iyi ve baya ilgili muayene etti polikistik over dedi hormon değerlerime de baktık prolaktin 130 çıktı onu düşürmek için bi ilaç verdi bi de pholicaps ve folikasit verdi
Dediği de şuydu benim senin gibi polikistik olan çok fazla hastam var çoğu ilk ayda hamile kaldı senin prolaktinin yüksek ilk ay gebelik beklemiyorum ama ilk ay yumurtlamanı düzene sokup değerlerini düşürücem 3 ay içinde hamile olarak geliceksin dedi
Şuan şöyle söyliyim sana için rahat etsin pholicaps çok fazla bilinen bi ilaç değil ama faydası çok fazla uzun bir süredir ilk defa sancısız ve gününde adet oldum yumurtlama günlerimi doktor takip etti bir sıkıntı da çıkmadı çok şükür yani ilaç işe yarıyor tabi şuan gebelik yok ama inşallah o da olucak yarın gidip değerlerime baktırıcam tekrar düşmüş mü diye kontrolüm de var sana yine yazarım

Anladım canım inşallah bizde gebelik elde edicez inanıyorum benim değerlerim normal çıktı çatlama sorunum var inşallah Bu ilaçta ona iyi gelicek hissediyorum bakalim

Kizlar merhaba. Ben clearblue testi kullandim. Adetimden 15 gun gecti. Belki 6-7ci testim. Hepsi zayif cizgiydi. Farkli gunlerde yaptim tabi. Son yaptigim tes tamamen belirgin + isareti cikti. Ama...ayni zamanda frautest de deniyorum oda tek çizgi gosteriyor. Ve benim kafam allak bullak. Sizce hangisi doğru? Aranizda yeniyim, yardim edermisiniz lutfen. Su an bayram, ve ben Rusyada oldugum icin hastaneler kapali kanda veremiyorum. Tum clearblue testleri zayifta olsa, netde olsa pozitif. Ama frautestler tam tersi neqatif. Sizce hangisi dogru?

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-04-08-38-09-996_com.android.camera.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 43
Erken demi az daha azcik uc gun uyusam hic kalkmasam simdi yapsammi Bir tane
Az daha bekle bebeğim 9 kadar bekledin
Merhaba hoşgeldin Magnifiaque da yurtdışında dijital test hakkinda o daha iyi biliyordur etiketi görünce dönüş yapar mutlaka
Ama benim bildiğim dijital testler yanilmiyor

Hos buldum cok sagolun. Ya dijital degil bu. Dijitali sabırsizliktan cok cok erken yaptimda negatif gosterdi. Sonra pahali oldugu icin almadim. Simdide iste baya karma karisik hal aldi

Dünki silik çizgi de adaya veda etti olsa koyulasirdi zaten tahmin ediyodum olmadigini Neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz yılmak yok yola devam

Eklentiler

• 20220104_092123.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 41
Bu testi biliyorum yanilma payi cok az dijital degil ama guclu clearblue kan verme sansîniz varmi yarîna veya baska test deneme sansiniz
Demi Yarin veya birgun yapar kurtulurum biraz daha sabir
Dünki silik çizgi de adaya veda etti olsa koyulasirdi zaten tahmin ediyodum olmadigini Neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz yılmak yok yola devam
Ama hala cizgi var gibi yokmu

Hos buldum cok sagolun. Ya dijital degil bu. Dijitali sabırsizliktan cok cok erken yaptimda negatif gosterdi. Sonra pahali oldugu icin almadim. Simdide iste baya karma karisik hal aldi
Bu kadar net cikartmaz bence ya
İğne mi olmuştun canım?
Bu testi biliyorum yanilma payi cok az dijital degil ama guclu clearblue kan verme sansîniz varmi yarîna veya baska test deneme sansiniz

Demi Yarin veya birgun yapar kurtulurum biraz daha sabir

Ama hala cizgi var gibi yokmu
Ha gayret

Buradayım 2 gündür yoğundum canım giremedim ya
İyisin ama dimi kuzum?
An kiyamam ama senin ilacin etkisi hala yenimi gidiyor yani

Ayy oyle boyle degil duramiyorim bu stres korkuyla

Hosgeldin gozlerimiz seni aradi
Beni de ikilemde birakiyorsun kiz simdi yapsan negatif çıksa ben yaptırdım diye üzülürüm ama cikabilir mi belli olmuyor ki uf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…