Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese merhaba. Ben baya geride kalmışım tüm mesajları okuyamadım. Neler olup bittiğini bilmiyorum ama hepiniz için çok güzel sonuçlar diliyorum Ben bu ay son olarak femara kullandım. Doktorum son denememiz bu da olmazsa aşılama yoluna gideceğiz dedi moralim baya bozuldu. Yarın regl günüm ama içimde garip bi his var. Bi yandan umutsuzum ama bi yandan olucak bu defa gibi hissediyorum. Diğer tedavilerden farklı durumlar gelişiyor. Normalde benim yumurtlamadan sonra yoğun bi şekilde akıntı yaşamam gerekiyo ama kupkuruyum. Bir diğer şüphem kasık ağrım hep olurdu ama ağrı bi girince 2 saat falan kalırdı günde 2 defa falan girerdi. Bu ay günde 5 6 defa giriyo ama önceki ağrılardan daha şiddetsiz ve en fazla 2dk falan devam ediyo. Göğüslerimde hiç ağrı sızı yok ama aşırı kaşınıyo göğüslerim. Birde çok agresifim. Ben farkında değilim ama eltim görümcem ve eşim öyle olduğumu söylüyorlar. Kızlar nolur dua edin benim için psikolojim yerle bir oldu resmen. Şu an eşimin bizlerle yaşıt 5 kuzeni bebek bekliyor. Eşim de çok üzülüyor olmuyo diye canım daha çok sıkılyor. Hep dua ettim eşime özel bi günde bu haberi vermek nasib olsun diye inşallah bu babalar gününde nasib olsun

Yok dün testim negatif cikti o yuzden vermeyi düşünmüyorum bakalim bu hafta adet olmazam verebilirim belki siz naptiniz doktorla konusabildiniz mi
Kuzum madem dunde testte vzrdi bugun gidip kan verme durumun varmi Ayy cok heyecanli artik 14. Gunde de pozitif varsa bence Tamam

Ayy canim kuzum insallah asilamaya gerek kalmadan hamile kalirsin
Bir test yapsana bu kadar sey varsa

Kuzum madem dunde testte vzrdi bugun gidip kan verme durumun varmi Ayy cok heyecanli artik 14. Gunde de pozitif varsa bence Tamam
Valla dunku testi aksam gorseydim sabahtan direk kan verirdim ya ama bu sabah gordum aile hekimi 10a kadar kan aliyodu yakinimda da hastane yok sabaha randevum var aile hekiminde verecegim bakalim

Ayy canim kuzum insallah asilamaya gerek kalmadan hamile kalirsin
Bir test yapsana bu kadar sey varsa
Yaa aslında ben de test yapmak istiyorum. Hatta bugün anneme geldim eşim iş sebebiyle bu gece evde olmicak annemde kalıcam bugün gelirken test bile aldım ama annem kafamı karıştırdı daha günün bile gelmedi varsa bile çıkmaz boş yere canını sıkarsın desi bikaç gün daha bekle dedi ama dayanabilir miyim bilmiyorum

Ah Kuzum sonucta olmasa bile ilaca baslarsin sen hic korkma istersen yarini bekle istersen yap ama adete cok az kalmis varsa cok cok az silik olma ihtimali var insallah bu ay guzel haber alirsin’ ya o adet gelmesin

Yaaaaa inşallah magnişim sen hamişsin duan kabul olur banada dua et.
Dualarimdasin Kuzum ya pozitifi gor insallah umutluyum
Ögleden sonra aticam demiş msj olarak ama daha bisey gondermemis simdi konustuk eşimle ama bende cok merakliyim Yarinda sperm testi verecek eşim bakalim sonuclar nasil cikacak
Ayy hadi insallah guzel sonuclar cikar problem olmaz

Kizlar bana klomen yazmis doktor icinde 10 tane var ilac bitince gelin demis ama gunde bir yaziyor
Günde 1 yazıyosa ilacın 5 tanesini içmen gerekiyo kuzum. Yumurta geliştirici ilaçlar adetin 3. Günü başlanıp toplamda 5 gün kullanılır. Ama yine de doktoruna sor tabi ki emin ol öyle başla bence

Günde 1 yazıyosa ilacın 5 tanesini içmen gerekiyo kuzum. Yumurta geliştirici ilaçlar adetin 3. Günü başlanıp toplamda 5 gün kullanılır. Ama yine de doktoruna sor tabi ki emin ol öyle başla bence
Yarin sordurcm kuzum esim test vermeye gidecek zaten belki bende onla bir giderim sorarim

Kizlar bana klomen yazmis doktor icinde 10 tane var ilac bitince gelin demis ama gunde bir yaziyor
Bende klomen kullandim ilk kullandigim zamanlar gunde 2 defa 5 gun kullandim ama bu ay gunde 1 defa 5 gun kullandim benim bildigim 5 gunden uzun kullanilmiyo 5 gun kullanilip sonra takip yapiyolar onu sorun siz 10 gun uzun cunku 10 gune yumurta bile catlayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…