Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bende şasirdim bu ay igne gunumu saymadan 12. Gunde bile cizgi vardi gozle gorulur onceki aylarda igne gunu dahil saydigimda 11. Gunde falan gidiyodu hayirlisi ya cikmadik candan umut kesilmez diyelim
Ama bugun test yaptigin negatifmi yoksa agrilarin icinmi boyle dedin

Negatif kuzum esim erken gebelik testi almış bide olsa cikardi bence
Yaaa bende belirtilerden yola cikarak soyluyorsun sandim
Nasil olur ya 12. Gune kadar Of insallah pozitife doner
Ilacin etkisi bugun gittiysr geriye donecekmi diye beklemek kaliyor Ay ins doner pozitife

Böyle olup bebek olma ihtimali yokmu kuzum belki bebektendir
Ihtimal var bakalim yarin belli olurda insallah şu yüzümüz güler
Yok msj attik ama sanirim pzrtsi yogunlugu geri dönüş yapmadi daha Zaten yarin kontrolum var 4. Günüm artik ne olacak bakalim
Bugunde gidebilirsin aslında kontrol olduğu için gün fark etmiyo

Ihtimal var bakalim yarin belli olurda insallah şu yüzümüz güler

Bugunde gidebilirsin aslında kontrol olduğu için gün fark etmiyo
Ay insallah guzel sonuclar al bizede guzel sonuclar yaz kuzum simdi haber geldi ilac reçete edecekmis ogleden sonra msj aticm demis eşime ilaç bittiginde gelin demis

Kız var sende birşeyler hemen kan ver bizde rahatlayalım
Ya noldu biliyo musun aslinda almicaktm test ama benim dün sabah yaptigim test erken gebelik testiydi ben sabah 7de falan yaptim uyku sersemi hic gormedim cizgi direk banyo dolabinin ustune koydum yattim sonra misafir falan geldi orda kalmis bu sabah aklima geldi baktim ama ustunde seffaf plastik vardi onu kaldirdim bi baktim baya bi belirgin cizgi var bu sabahta dayanamadim yine ucuz testlerden aldim orda da yine var gozle gorunur baya hayalet cizgi degil yani evirip cevirmeden gorunuyo yarin sabah direk aile hekimine kan vericem bakalim

Canım bu kadar iğne etkisi uzun sürmezdi diye düşünüyorum inşallah güzel haberleri ver kan sonucunda etiketle beni mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…