Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum gerçekten çok zor ama olmazsada hiç üzülme bir dahakine femara denersin bence o daha etkili bir ilaç ama inşallah gerek kalmaz bu ay pozitifi görürsün
Amin yaa inşallah femeraya geçireceğini sanmıyorum ama doktorun çünkü klomene çok güzel yanıt verdi falan dedi zaten yumurtlama istenilen gibi olmazsa doz ya da ilaç değiştiriyorlar yumurtadan bol bi şey yok bende bakalım tutar inşallah tutmazsa da başka sorunlar ararım belki bi ay daha denerin en fazla

İnşallah tutar canım başka tedaviye gerek kalmaz

Kuzu valla iki yumurtanın boyutu aynıydı inşallah biri zahmet edip döllenmiştir ayıp ediyorlar artık bir spermi içeri alması bu kadar zor olmamalı ya
Ay insallah ikiside tutar
Birde tutsa raziyiz gerci biz istedikve onlar nazlaniyor sanirim aciklamasi da yok
Magnis sende de cok iyi antrenör olur he ver gazı ver ver ver
Jajajjaja bir tek kendime halim yok kendim de stres anasi
Sevm cicegim ben senin onceki testlerine baktim 11. Gun gercekten cok silik valla daha da heyecanlandim insallah vardir ya mucizen seninledir
Hadi

bakalım ya inşallah hepimiz güzel haberler alırız bekleyenler olarak :)
Insallah ya pozitifi gorursunuz mutlu oluruz

Kuzu sen ilk pozitifi iğne günü dahil 11. Günde mi yapmıştın yoksa iğne gününü saymamışmıydın ? Benim Pazartesi iğne günü dahil 10.gün oluyor test yapsam mı diye düşünüyorum yoksa dişimi sıkıp Çarşamba günü mü yapsam

Cicegim ben hic igne gununu sayamafim 11. Igne gunu dahil degildi
10.gun cok erken bence de carsamba daha mantikli ama sen 7. Gun silik gordun 9. Gun’yapsan cizgi yoksa sonra igne dahil 11 de yapsan cok erken olur sanki

Cicegim ben hic igne gununu sayamafim 11. Igne gunu dahil degildi
10.gun cok erken bence de carsamba daha mantikli ama sen 7. Gun silik gordun 9. Gun’yapsan cizgi yoksa sonra igne dahil 11 de yapsan cok erken olur sanki
O zaman ben en iyisi Çarşamba günü test yapayım iğne gününü saymadan 12.gün oluyor

Jajajjaja bir tek kendime halim yok kendim de stres anasi
Sevm cicegim ben senin onceki testlerine baktim 11. Gun gercekten cok silik valla daha da heyecanlandim insallah vardir ya mucizen seninledir
Ya bende kendimi öyle avutuyorum cünkü iğne etkisi olsa gözle görülür şekilde azalması gerek yani ama çok fazla koyulaşmasada ben çıplak gözle çok rahat görüyorum yani uzaktan bile belli oluyo bilemedim valla yarin sabahta boyle olursa bu sefer var diyebilicem heralde

Zaten yarin sabah da varsa direk kan ver artik

Iğne etkisiymiş demekki benim bünye 12. Gün atıyo etkiyi zaten sabah bi gogus ve kasik agrisiyla uyandim bugun yarin hastada olurum hayirlisi bakalim önümüzdeki maçlara bakicüzzzz durrmak yok yola devam bgm21 Magnifiaque

Nasıl yaa yinede bekle kuzum benim kimyasal geçirdiğim ay 12.gün test negatif çıkmıştı 15.gün pozitifi görüşmüştüm hala umut var bence

Nasıl yaa yinede bekle kuzum benim kimyasal geçirdiğim ay 12.gün test negatif çıkmıştı 15.gün pozitifi görüşmüştüm hala umut var bence
Bakalim canısı hayirlisi neyse o olsun insallah karin agrima bakarsak bugun yarin olur gibiyim olmazsam da doktorun dedigi gun direknkan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…