Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bende şasirdim bu ay igne gunumu saymadan 12. Gunde bile cizgi vardi gozle gorulur onceki aylarda igne gunu dahil saydigimda 11. Gunde falan gidiyodu 🤷‍♀️😁 hayirlisi ya cikmadik candan umut kesilmez diyelim😂
Ama bugun test yaptigin negatifmi yoksa agrilarin icinmi boyle dedin

Eklentiler

• 20220606_101544.jpg
    20220606_101544.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 36
  • 20220606_101452.jpg
    20220606_101452.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 35
Böyle olup bebek olma ihtimali yokmu kuzum belki bebektendir 🥰
Ihtimal var bakalim yarin belli olurda insallah şu yüzümüz güler 🤲🤩🤩
Yok msj attik ama sanirim pzrtsi yogunlugu geri dönüş yapmadi daha 🤷🏼‍♀️ Zaten yarin kontrolum var 4. Günüm artik ne olacak bakalim
Bugunde gidebilirsin aslında kontrol olduğu için gün fark etmiyo 🤷‍♀️

Ihtimal var bakalim yarin belli olurda insallah şu yüzümüz güler 🤲🤩🤩

Bugunde gidebilirsin aslında kontrol olduğu için gün fark etmiyo 🤷‍♀️
Ay insallah 🥰🥰 guzel sonuclar al bizede guzel sonuclar yaz 😘 kuzum simdi haber geldi ilac reçete edecekmis ogleden sonra msj aticm demis eşime ilaç bittiginde gelin demis

Kız var sende birşeyler 🙈 hemen kan ver bizde rahatlayalım 😂
Ya noldu biliyo musun aslinda almicaktm test ama benim dün sabah yaptigim test erken gebelik testiydi ben sabah 7de falan yaptim uyku sersemi hic gormedim cizgi direk banyo dolabinin ustune koydum yattim sonra misafir falan geldi orda kalmis 😂 bu sabah aklima geldi baktim ama ustunde seffaf plastik vardi onu kaldirdim bi baktim baya bi belirgin cizgi var 😂 bu sabahta dayanamadim yine ucuz testlerden aldim orda da yine var gozle gorunur baya hayalet cizgi degil yani evirip cevirmeden gorunuyo 😂 yarin sabah direk aile hekimine kan vericem bakalim 🤷‍♀️

Ya noldu biliyo musun aslinda almicaktm test ama benim dün sabah yaptigim test erken gebelik testiydi ben sabah 7de falan yaptim uyku sersemi hic gormedim cizgi direk banyo dolabinin ustune koydum yattim sonra misafir falan geldi orda kalmis 😂 bu sabah aklima geldi baktim ama ustunde seffaf plastik vardi onu kaldirdim bi baktim baya bi belirgin cizgi var 😂 bu sabahta dayanamadim yine ucuz testlerden aldim orda da yine var gozle gorunur baya hayalet cizgi degil yani evirip cevirmeden gorunuyo 😂 yarin sabah direk aile hekimine kan vericem bakalim 🤷‍♀️
Canım bu kadar iğne etkisi uzun sürmezdi diye düşünüyorum inşallah güzel haberleri ver kan sonucunda etiketle beni mutlaka 🤗🙏

X