Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende klomen kullandim ilk kullandigim zamanlar gunde 2 defa 5 gun kullandim ama bu ay gunde 1 defa 5 gun kullandim benim bildigim 5 gunden uzun kullanilmiyo 5 gun kullanilip sonra takip yapiyolar onu sorun siz 10 gun uzun cunku 10 gune yumurta bile catlayabilir 🤷‍♀️
Valla anlmadim bisey yarin olmazsa bende gideyim doktora sabahtan eşimle bi sorayim inanirmisin sanirim şu doktor işi yoracak beni yasadigim sehirde adam akilli güvenebilecegim özel de bi doktor yok 🤦🏼‍♀️ Arastirma hastanesinde var onada muayne olmak icin saatlerce bekliyorum üst üste insanlar 🤷🏼‍♀️ Eşim iletişime geciyor oda anlamadimi tam olarak ne dedi bilmiyorum sureklide arayip rahatsiz etmek istemiyorum doktoru

Valla anlmadim bisey yarin olmazsa bende gideyim doktora sabahtan eşimle bi sorayim inanirmisin sanirim şu doktor işi yoracak beni yasadigim sehirde adam akilli güvenebilecegim özel de bi doktor yok 🤦🏼‍♀️ Arastirma hastanesinde var onada muayne olmak icin saatlerce bekliyorum üst üste insanlar 🤷🏼‍♀️ Eşim iletişime geciyor oda anlamadimi tam olarak ne dedi bilmiyorum sureklide arayip rahatsiz etmek istemiyorum doktoru
Ama sen gene bugunden basla kullanmaya istersen yarin sorarsin

Doktor işi gerçekten zor devlet hastaneleri psikolojiyi yoruyor sinir stres yapiyor ozel hastaneler keseyi yoruyo iki ucu kötü değnek valla Rabbim kimseyi düşürmesin 🤷‍♀️

Günaydın kızlarr ovitrelle sonrası 7. Gün testim böyle 🫶🏻🫶🏻 İğne etkisi de olsa pozitif gördüm sonunda allahım çok yaklaştım hissediyorum inşallah kalır böyle dua edin :) bir de iğnenin etkisi ne zaman geçer acaba ya 12 den önce geçmez mi :KK43:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 49
Günaydın kızlarr ovitrelle sonrası 7. Gün testim böyle 🫶🏻🫶🏻 İğne etkisi de olsa pozitif gördüm sonunda allahım çok yaklaştım hissediyorum inşallah kalır böyle dua edin :) bir de iğnenin etkisi ne zaman geçer acaba ya 12 den önce geçmez mi :KK43:
Gunaydin bugun boyleyse etki takip etmeni tavsiye ederim 9 veya 10. Gunde normalde etkisi gitmeli ve sonra yeniden cifte donecekmi onu goruruz
Kesin sonuc en az 12. Gun az kalmis 😍insallah da pozitif gorursun

X